Blog

Powrót

Deadpool 2 - kolejne wcielenie w UrbanCity

17.05.2018 | Opublikowane w kategorii Inne
Deadpool 2 - kolejne wcielenie w UrbanCity
Wraz z premierą drugiej części Deadpoola, zdecydowaliśmy się stworzyć specjalną sesję zdjęciową prezentującą produkty dostępne w naszym sklepie.
 
Po premierze pierwszego filmu o przygodach samozwańczego bohatera Deadpool na dobre zagościł w świadomości szerokiej publiki. Przeniesiony na duży ekran, ironiczny najemnik, który nie boi się odstrzelić swoich adwersarzy bardzo szybko stał się postacią kultową, już nie tylko dla miłośników komiksów. Humor prezentowany przez bohatera na ekranie, a także wszystkie akcje marketingowe poza wielkim ekranem, które z chęcią przyjmuje na siebie odtwórca roli Deadpoola – Ryan Raynolds – tylko budują siłę tej nietuzinkowej postaci. Gagi, odniesienia do popkultury, przełamywanie czwartej ściany i daleko przesunięte granice, to codzienność dla komiksowego Poola.
 
W UrbanCity uwielbiamy zabawę formą i treścią, które prezentuje na ekranie Raynolds, dlatego obok Punishera i Venoma, to właśnie Deadpool jest postacią, która jest dla nas najistotniejsza. Kolekcja z Deadpoolem stworzona na licencji Marvel przez UrbanCity budzi olbrzymie zainteresowanie wśród młodzieży. Nasz najnowszy lookbook pokazuje nieco akrobacji i zabawy, które możemy oglądać także w filmach ze wspomnianym Deadpoolem.
 
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi fotami, a także do sprawdzenia kolekcji w sklepie.
 
Model: @radzioszka
 
Foto: @50production

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij