Blog

Powrót

Kolekcja na lato od UrbanCity

29.05.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
Kolekcja na lato od UrbanCity

Sprawdź! Ta marka staje się klasykiem. W najnowszej kolekcji ulicznej odzieży UrbanCity, przeważa basicowy styl „no logo". Modne, niebieskie jeansy i kultowe wzory camo. Ogromny wybór joggerów i krótkich spodenek na lato wykonanych z wysokiej jakości materiałów w większości wyprodukowanych w Polsce. W najnowszej kolekcji nie mogło zabraknąć naszego bohatera - bluzy z kapturem z maską od UrbanCity i niezwykle męskich, trwałych perfum sygnowanych jakością od logo UC.

 Sprawdź Nowości od UrbanCity

 

 Kierując się wieloletnim doświadczeniem w branży odzieżowej i streetwear powstała marka odzieżowa UrbanCity. Główna maksyma marki jest prosta - zadowolenie klienta. Dziś UrbanCity to głównie obszerna kolekcja wygodnych spodni jogger pants, a także m.in. modne koszulki i bluzy z kapturem. Jakość i komfort ubrań z logo UC przez lata sprawiły, że opinią klientów marka Urban City stała się już nie tylko sklepem internetowym samym w sobie, ale także doskonałym producentem odzieży ulicznej w Polsce.

W najnowszych kolekcjach marki UrbanCity pojawiają się przede wszystkim wiecznie modny militarny styl, a także projekty ukazujące najnowsze trendy ulicznej mody. Producent nie zapomina też o miłośnikach dodatków. W ofercie znajdują się takie perełki jak bardzo trwałe perfumy z miejską nutą zapachową oraz parciane paski i cenione przez klientów skarpety z logo UC.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij