Blog

Powrót

Ghost Rider w UrbanCity!

27.06.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
Ghost Rider w UrbanCity!

Kolejny bohater uniwersum Marvel'a dołącza do rodziny UrbanCity! Po sukcesach kolekcji Punishera, Venoma i Deadpoola, czas na kolejnego wyróżniającego się gościa - Ghost Ridera.

Płonąca czaszka, łańcuchy, świetny motor i jego zabójczy wzrok - Ghost Rider to kolejny bohater, którego nie da się zapomnieć i w żaden sposób pomylić z innym mścicielem, bohaterem, lub antybohaterem. Umiejscowienie go w jednej kategorii - jak na przykład Kapitana Amerykę - nie jest możliwe. Ghost Rider bliski jest Punisherowi, a ocena jego dokonań zależy tylko i wyłącznie od osoby czytającej komiks.

Jego prawdziwe imię brzmi Johny Blaze. Jest motocyklistą, kaskaderem, który podpisuje pakt z diabłem i krwią potwierdza oddanie swojej duszy, w zamian za uratowanie życia swojego ojca.

W rolę Ghost Ridera wcielił się swego czasu Nicolas Cage. Film ten budził ciekawość, ale jakością stał daleko od oczekiwań. Powstała także druga część, ale niestety była jeszcze gorsza od jedynki. Było to jednak jeszcze przed tym, jak sprawy w swoje ręce wzięło Marvel Studios.

Nasza mini-kolekcja Ghost Rider, podobnie jak wszystkie inne produkty sklepu, to najwyższa jakość w bardzo dobrej i przystępnej cenie. Starannie zaprojektowane wzory, które wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko w Polsce. Sprawdź naszą kolekcję koniecznie!

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij