Blog

Powrót

Venom w kinach i w UrbanCity

04.10.2018 | Opublikowane w kategorii Inne
Venom w kinach i w UrbanCity

Obok Punishera, Venom to jeden z najbardziej charakterystycznych mrocznych postaci w całym Uniwersum Marvela. Dlatego jest też tak lubiany. Dlatego też to w UrbanCity znajdziesz największą i najbardziej kreatywną kolekcję odzieży z tym właśnie superbohaterem.

I żebyśmy mieli jasność. To nie jest Spider-man w czarnym kostiumie. Ten czarny osobnik to kosmita, który szuka swojego hosta i jest jego drugą osobowością. Spider-man był jednym z gospodarzy, którzy używali symbiotu, Peter Parker porzucił jednak żywy organizm, a ten stał się jego wrogiem w ciele nowego hosta, Eddie Brocka. Venom ma olbrzymie możliwości - np. pajęczy zmysł Spider-Mana nie działa w walce z Venomem. Brock ma też jednak kilka słabości jak paniczny strach do wysokich częstotliwości dźwięku.

Pomimo tych słabości wiele osób bardzo lubi Venoma, bo podobnie jak Punisher, nie jest on określony w 100% jako ten zły charakter. Ma swoje rozterki i moralność, miota się w wielu sytuacjach. W jednej z serii komiksów współpracuje nawet z Kapitanem Ameryką i Avengers. W Venomverse stara się uratować świat z innymi symbiotami z całej galaktyki - ciekawe zobaczyć np. Wolverine'a albo Steve'a Rogersa lub Deadpoola w symbiocie.

Venom w kinach i w UrbanCity

W UrbanCity rozumiemy potrzeby rynku i charakterystycznych bohaterów, dlatego od dawna w naszym sklepie dostępna jest kolekcja z Venomem, ale specjalnie na premierę filmu stworzyliśmy też koszulkę prezentującą w delikatny sposób mentalny mętlik Venoma.

Film Venom, w którym główną rolę gra genialny Tom Hardy, w kinach już od 5 października. Kolekcja licencjonowanej odzieży Marvel, tworzonej przez zespół projektantów UrbanCity dostępna jest pod tym linkiem

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij