Blog

Powrót

Kurtki zimowe z nowej kolekcji Prosto.

29.10.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
Kurtki zimowe z nowej kolekcji Prosto.

Zimowa kolekcja Prosto już w UrbanCity. Pikowane kurtki z kapturem wykonane z wysokiej jakości materiałów i zimowe akcesoria - czapki i szaliki. Sprawdź nowości Prosto. Czas pomyśleć na poważnie o zimie.

Prosto, czyli streetwearowa marka związana z Wojtkiem Sokołem w zasadzie przyzwyczaiła nas już do wysokiej jakości ubrań a zaskakuje jedynie co raz to nowymi pomysłami i rozwiązaniami w najnowszych kolekcjach ubrań.

Najnowsza linia odzieżowa kurtek zimowych Prosto to kilka świeżych modeli, które ten polski uliczny brand przygotował na bieżący sezon. Wszystkie cechuje dbałość o szczegóły i wykończenie. To zupełnie nowa jakość, jak twierdzi sam producent. Model Eskimo jest wykonany w stylu zimowej wersji bomber jacket, z odpinanym futerkiem w kapturze a pikowane modele kurtek Adament dostępne są w mega modnych kolorach, czerwonym i niebieskim o niespotykanym odcieniu. Ten efekt odbijania światła zapewnia poliamid, z którego są wykonane kurtki. Sportowe kurtki zimowe Prosto są gotowe na zimowe warunki w Polsce. A Ty?

 

 

 

Sprawdź najnowszy lookbook kurtek zimowych od Prosto:

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij