Blog

Powrót

Homeboy - nowa marka w UrbanCity

03.12.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości

Jedna z najstarszych streetwearowych marek - Homeboy. Dedykowana fanom rapu odzież jako pierwsza zaszokowała świat spodniami baggy. Wspaniała historia marki sprawia, że to oni odpowiedzialni są za to, gdzie dziś znajduje się uliczna moda.

Marka Homeboy istnieje od 1988 roku. Gdy w 1991 roku odważyli się zaeksperymentować i w swojej najnowszej kolekcji jako pierwsi umieścić workowate spodnie baggy nikt się wtedy nie spodziewał, że szerokie jeansy znane dziś między innymi fanom amerykańskiego, ulicznego rapu zatriumfują nad kultowym modelem Levi's 501.

Innym produktem autorstwa marki Homeboy jest znana wszystkim kurtka Coach Jacket, która pojawiła się w kolekcji już w 1989. Zapinana na guziki, elegancka kurtka do dziś przetrwała w niezmienionej formie. Od tego momentu streetwearową markę wzięły pod lupę najwięksi producenci między innymi Nike i Diesel, którzy wzorowali się na Homeboy przy tworzeniu własnej kurtki z kołnierzykiem.

Homeboy - nowa marka w UrbanCity

Marka Homeboy od początku dedykowana jest słuchaczom ulicznego rapu ze Stanów i zespołów takich jak Wu Tang Clan czy Mob Deep. Producent wspiera też środowisko skate i uczestniczy aktywnie w kulturze tworząc własny TEAM Homeboy. Kolekcje ubrań brandu Homeboy miały znaczący wpływ na trendy ulicznej mody.

Kolekcja nowej marki Homeboy w UrbanCity.pl to asortyment bluz z kapturem, zimowych czapek, modnych kurtek zimowych i męskich koszulek z krótkim rękawem. To ubrania dla ludzi, którzy cenią klasykę, inspirują się muzyką zza Oceanu i nie jest im obcy rap od M.O.P., Cypress Hill i Tic Tac Toe.

Homeboy - nowa marka w UrbanCity

Sprawdź całą kolekcję debiutującej w UrbanCity marki Homeboy.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij