Blog

Powrót

Ubrania BOR promują album Szpaku - Atypowy

13.12.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości

Nie minęły dwa miesiące od premiery płyty Atypowy autorstwa młodego rapera Szpaka. Zbierająca doskonałe recenzje produkcja spod szyldu wytwórni B.O.R. Records doczekała się też minikolekcji poświęconej albumowi rapera z Morąga. Dziś piszemy ten artykuł, jutro produkty mogą być wyprzedane. Sprawdzaj ubrania BOR od Palucha poświęcone płycie Atypowy.

Okładka Szpaku Atypowy

Odzież Młodego Simby z metką BOR.

T-shirt Szpaku Atypowy

Ubrania BOR są uzupełnieniem twórczości Palucha i jego ekipy z Biura Ochrony Rapu. Od kilku lat ubrania hip-hopowe od rapera z Poznania stają się co raz bardziej popularne a logo na bluzach BOR jest jednym z najczęściej spotykanym na koncertach i największych festiwalach wśród szerokiej publiki fanów Palucha i innych słuchaczy polskiego rapu.

 

Najnowsza kolekcja ubrań BOR nawiązuje też do głośnego debiutu na płycie LP Szpaka - „Atypowy". Album na dzień dzisiejszy utrzymuje status złotej płyty i jest kontynuacją zwyżkowej formy rapera od czasu EPki „BORuto", która wyprzedała się w rekordowej ilości 3 tys. sztuk w ciągu godziny. Młody talent z Morąga to najbardziej wyróżniająca się postać swego pokolenia w tym roku w polskim hip-hopie.

 

Ubrania Młodego Simby jak i sam album dostaniecie też w UrbanCity. Bluzy i koszulki z krótkim rękawem z okładkowym motywem i obrandowaniem BOR wyprzedają się w szybkim tempie co potwierdza sukces krążka, na którym znajdziemy kawałki, takie jak „Ja YETI", „Alicja" czy „Oddajemy Krew Wampirom" z gościnnym udziałem Włodiego.

 

 

 Sklep UrbanCity od początku w swojej ofercie posiada asortyment polskich marek hip-hopowych. Ubrania, które kiedyś mogliście kupić w stacjonarnych skateshopach znajdziesz dziś online w jednym miejscu. Najnowsze kolekcje odzieży z rapowych teledysków od El Polako, Smokestory czy Polska Wersja często nawiązują do twórczości artystów i są idealne na co dzień i wtedy, gdy wybierasz się na koncert. Szersze ubrania, takie jak luźne t-shirty, joggery i bluzy z kapturem w osiedlowym stylu to domena ubrań od polskich raperów.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij