Blog

Powrót

Nowa opcja dostawy. Wysyłamy do paczkomatów!

05.02.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Nowa opcja na zakupy w UrbanCity! Złóż zamówienie i odbierz je w jednym z ponad 4 tys. paczkomatów InPost. Wybierając opcję dostawy do Paczkomatu samodzielnie odbierzesz paczkę we wcześniej wybranym przez Ciebie punkcie, wtedy gdy Ci to odpowiada.

Paczkomaty. Nowa opcja dostawy w UrbanCity.

Ponad 4 tysiące paczkomatów dostępnych w całej Polsce pozwala na wybranie dogodnego miejsca odbioru Twojego zamówienia. Zlokalizuj w łatwy sposób paczkomat w Twojej okolicy za pomocą wyszukiwarki przy wyborze sposobu dostawy w sklepie UrbanCity.

Od momentu wysłania przez nas powiadomienia o wysłaniu zamówienia możesz śledzić paczkę na stronie InPost.pl wpisując numer przesyłki, a kiedy już trafi w odpowiednie miejsce zostaniesz o tym powiadomiony poprzez wiadomość sms oraz e-mail.

Teraz Twoja paczka będzie czekać na Ciebie przez najbliższe 48 godzin. Odbierasz zamówienie wpisując w ekran Paczkomatu numer telefonu i otrzymany wcześniej kod odbioru, lub w wygodny i szybki sposób skanując kod QR.

Nowa opcja dostawy. Wysyłamy do paczkomatów!

Paczkomaty InPost w UrbanCity.pl

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij