Blog

Powrót

Piny i opaski od UrbanCity. Sposób na wykreowanie stylu.

19.02.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Stawiaj tylko na najmodniejsze dodatki. Masz wrażenie, że Twojej stylówie brakuje czegoś, co Cię wyróżni? Zajrzyj do kolekcji naszych kolorowych przypinek i opasek UrbanCity, które mogą się stać inspiracją na oryginalny outfit.

Kolorowa zajawka na sznurowane opaski.

Bransoletka UrbanCity IngvarBransoletka pleciona UrbanCity srebrna
opaska UrbanCity w kolorystyce adidas YeezyOpaska Bred sznurowana

Wybierz kolor, który odzwierciedla Twój styl życia. Bransoletka na rękę to dodatek, który może być noszony zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, a dwie takie same mogą przypieczętować Twoją przyjaźń z osobą, która od zawsze czuła ten sam klimat. Dobieraj je do swoich sneakersów - zestawiaj z kolorami klasycznych Jordanów i ulubionych Yeezy albo wyraź siebie w kolorach sezonu, na które stawiają największe marki streetwear. Plecione bransolety to trend, który dopiero nadchodzi. Bądź pierwszy!

Sznurowane opaski są regulowane i pasują niemal na każdą dłoń. Precyzyjny splot zakończony jest agletami z obrandowaniem UrbanCity, jak w klasycznych sznurówkach, które znasz ze swoich kicksów. Zaokrąglony emblemat z logo UrbanCity służy do regulacji szerokości bransolety.

Przypnij pinsy. Nadaj charakter swoim ubraniom.

zestaw przypinek UrbanCity

 

Pinsy to chyba najprostszy sposób na odrobinę oryginalności na czapce, bluzie czy plecaku. Dzięki metalowym przypinkom możesz pokazać swoje indywidualne podejście do ubrań. Kolekcja przypinek nawiązuje do popularnej kolekcji Fast Food od MyStars i jest kontynuacją oraz rozszerzeniem pomysłu na odzież z nadrukami dla miłośników szybkiego jedzenia. Pin z pizzą, colą czy nasze nowe logo możesz umieścić gdzie Ci się podoba i nic innym do tego!

Poznaj ofertę akcesoriów na ten sezon. Przygotowane przez sklep UrbanCity dodatki podkreślą Twój styl na co dzień. Orange Boost, Ingvar czy Socios? Która opaska pasuje do Ciebie? Sprawdź!

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij