Blog

Powrót

Ubrania Rick And Morty w UrbanCity.

13.05.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Oryginalny styl i modne ubrania, do których dodaliśmy odrobinę zabawy i doskonałej kreski autorstwa Justina Roinalda i Dana Harmona. Tak powstaje kolejna zajawkowa, licencjonowana marka odzieżowa dostępna w UrbanCity. Tym razem bohaterami grafik prosto ze świata telewizji zostali Rick And Morty!

Moda nie ma granic.

Udowodniliśmy to już nie raz, przenosząc ulubione tematy z życia codziennego na nasze kolekcje streetwearowych ubrań. Długo zastanawialiśmy się, czym tym razem możemy Was zaskoczyć. Niby wszystko już widzieliśmy. Czegoś nam jednak brakowało...

Koszulka Rick And Morty Lookbook UrbanCity

Rick Sanchez i Morty Smith wpisują się w obecne trendy jak nikt. Ten zwariowany animowany serial jest teraz na pewno na topie. Może dlatego, że wyobraźnia twórców wychodzi daleko poza ramy obecnych wytycznych, co bardzo często stanowi o sukcesie także w świecie ulicznej mody. Połączyliśmy jedno i drugie. Tam gdzie kończy się pomysł na kolejny odcinek pojechanej rodzinki z serialu Rick And Morty dla nas zaczyna się inspiracja na następną grafikę na t-shirtach i bluzach. Męska, czarna koszulka Rick And Morty z Pickle Rickiem to must have dla każdego fana animacji od Adult Swim (Flip The Pickle, Morty!). Międzywymiarowe podróże i zaskakujące przygody naukowca i jego wnuka aż proszą się, żeby uwiecznić je na bluzie czy koszulce w oryginalnej, niezmienionej formie, tak jak życzyliby sobie tego twórcy. A do tego potrzebna nam była ich zgoda. Licencja od Adult Swim.

czarny t-shirt Rick And MortyMęska koszulka Rick And Morty

Premiera kolekcji odzieży Rick And Morty online.

I oto jest! Przedstawiamy Wam pierwszą kolekcję ubrań Rick And Morty w streetwearowym klimacie! Przeżyj jeszcze raz, odcinek po odcinku, najważniejsze momenty przygód z serialu, które przenieśliśmy na oryginalną odzież z logo Rick And Morty. Koszulki z krótkim rękawem, wakacyjne tank topy, bluzy z kapturem i crewnecki z postaciami znajdziesz online w sklepie UrbanCity. Uszyte w unisexowym kroju ubrania Rick And Morty sprawiają, że może założyć je każdy. Dlatego nie nazywamy naszej kolekcji męską. To także damskie ubrania Rick And Morty, których regularny fason przyjął się ostatnio w miejskiej modzie. Wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar i cieszyć się najwyższą jakością nadruków i materiałów, ponieważ cała kolekcja od początku do końca powstawała w naszym kraju.

czarny t-shirt Rick And Mortykoszulka Rick And Morty licencja

Dlaczego akurat Rick i Morty na ubraniach?

Rick And Morty to amerykański animowany serial, który podbija serca starszej widowni głównie ze względu na niebanalne podejście do czarnego humoru. Od premiery 1 sezonu w 2013 roku zgarnął już mnóstwo fanów, także tych w Polsce, którzy śledzą nowe odcinki na platformie Netflix. O sukcesie animacji zdecydowały właśnie bliskie nam zabawne dialogi i sceny. To co często nie powinno nas śmieszyć tak na prawdę bawi nas do łez, więc dlaczego mamy to tłumić? Jeżeli jeszcze nie znasz naukowca Ricka Sancheza i jego wnuka Mortiego czas nadrobić zaległości! Po międzygalaktycznych podróżach i spacerach po alternatywnej rzeczywistości możesz im towarzyszyć także kupując nasze ubrania Rick And Morty i nosić je z resztą modnych ubrań - joggerów, letnich szortów i ulubionych kicksów.

Sprawdź naszą kolekcję w oczekiwaniu na 4 sezon Ricka i Mortiego.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij