Blog

Powrót

UrbanCity x Jbzdy. Taka kolaboracja!

02.09.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Jbzd to portal z zabawnymi memami, które rządzą polskim internetem. Najnowsza kolekcja powstała przy współpracy UrbanCity i Jbzdy została przygotowana dla fanów najgorszych obrazków w sieci.

Limitowana kolekcja Jbzdy.

Jbzdy to strona znana ze śmiesznych obrazków i ironicznych tekstów, które poruszają aktualne tematy i to o czym się teraz mówi. Te same memy pojawiają się później na portalach społecznościowych, a część z nich rozpowszechniona na szeroką skalę zyskuje miano rozpoznawalnych, a nawet kultowych.

Kto z nas nie zna przygód Nosacza Janusza i Grażyny czy Gandalfa z Władcy Pierścieni w zupełnie nowej roli - memowego bohatera. To właśnie portal Jbzdy podrzuca nam najlepsze teksty i śmieszne obrazki, którzą później rządzą internetem.

koszulka jbzdy x urbancity małpa z bananemkoszulka jbzdy x urbancity czarna

Wspólnie z Jbzdy postanowiliśmy oddać hołd fanom internetowych memów, dlatego powstała limitowana kolekcja t-shirtów UrbanCity x Jbzdy. Znajdziecie w niej koszulki z krótkim rękawem z kolorowymi nadrukami, które na pewno kojarzycie!

Kolekcja jest dostępna tylko w sklepie UrbanCity w limitowanym dropie.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij