Blog

Powrót

Klapki Kubota wracają na polski rynek.

04.09.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Legenda lat 90-tych na polskich ulicach - klapki Kubota pojawiły się ponownie w sklepach za sprawą grupy przyjaciół, która powołała je do życia na nowo. Reaktywacja marki Kubota to nie tylko powrót do klasyki i legendarnych klapek zapinanych na rzep, ale też kilka nowości, które będą kontynuować tradycję polskiej marki.

Klapki Kubota na rzep

Klapki Kubota w Biedronce.

Akcję powrotu na polski rynek marka Kubota rozpoczęła od głośnej promocji w sklepach Biedronka. W ofercie pojawiły się podstawowe klapki z rzepem w kilku modnych wariantach kolorystycznych. Okazało się, że klapki Kubota, które przewijały się przez portale społecznościowe jako jeden z elementu kultu lat 90-tych są dalej uwielbiane przez Polaków i również przez sentyment chcą je nadal mieć i nosić. Już w dzień premiery kolekcji brakowało ich w poszczególnych sklepach, by wkrótce wyprzedały się w całym nakładzie.

Premiera marki w UrbanCity.

W związku z ogromnym zainteresowaniem i okazją na poszerzenie asortymentu naszego sklepu postanowiliśmy ułatwić Wam zadanie i od teraz możecie mieć polskie klapki Kubota bez wychodzenia z domu i tracenia czasu w poszukiwaniu ulubionego koloru i odpowiedniego rozmiaru. Klapki Kubota są dostępne w UrbanCity!

Do naszego sklepu trafił najbardziej kultowy model Kubota, czyli niezwykłe klapki zapinane na rzep w kilku najmodniejszych kolorach, które w tym sezonie dostarcza producent. Symbol lat 90-tych i początków kolorowej mody, a także złota era ulicznej kultury, do której tak chętnie powraca streetwear. Klapki Kubota znowu stały się must have!

Sprawdź kolekcję Kubota w sklepie UrbanCity TUTAJ

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij