Blog

Powrót

Klapki Kubota - kolaboracja z UrbanCity.

06.12.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

W UrbanCity pojawiła się limitowana kolekcja legendarnej marki z klampami na rzep Kubota w połączeniu z logo naszego sklepu.

Limitowana kolekcja Kubota x UrbanCity.

Limitowany drop klasyków, czarnych i czerwonych klapków Kubota z naszym logo i brandową metką, od niedawna możecie kupić tylko w UrbanCity. Powrót Kubota na rynek okazał się strzałem w dziesiątkę i spotkał się z bardzo dużym sentymentalnym zainteresowaniem, a my postanowiliśmy go uczcić wspólnym projektem Kubota x UrbanCity. Koncepcją pomysłu są najbardziej znane klapki Kubota zapinane na rzep, na których zmieniliśmy front. W ograniczonej ilościowo linii Kubota x UrbanCity zamiast logo brandu z przodu znajdziesz gumowe logo naszego sklepu i metkę żakardową Kubota. To połączenie dwóch marek, które mają znaczący wpływ na rozwój mody w Polsce.

Czarne klapki Kubota z Logo UrbanCityKlapki Kubota na rzep limonkowe

Freestyle Football w klapkach. Sesja Pawła Skóry dla UrbanCity.

Klapki Kubota x UrbanCity zaprezentował i sprawdził na własnych stopach w naszej wideo sesji Paweł Skóra. Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski we Freestyle Football spróbował swoich sztuczek w legendarnych polskich klapkach. Kolekcja Kubota x UrbanCity jest dostępna na naszej stronie w cenie 39 zł. Ilość sztuk jest mocno limitowana. Sprawdź czy pamiętasz wygodę i doceniasz prostotę polskiej firmy z klapkami Kubota.

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij