Blog

Powrót

Lookbook 4:20. Nowa kolekcja Kush.

28.01.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości

4:20 to motyw przewodni najnowszej kolekcji od Kush. Zielone Królestwo rządzi w UrbanCity. Sprawdź jakie nowości przygotowała marka.

Sesja zdjęciowa Kush - 4:20.

Patrzymy spod ciężkich powiek na nowy kolor święcącej w ciemności kangurki od Kush. Do czarnej hoodie dołączyła bluza w kolorach mieniących się odcieniami kwiatów Purple Haze. Motyw 420 idealnie wpasował się w tą kolekcję. Na sesji zdjęciowej z modelem Jasonem zrobiliśmy kilka klimatycznych fotek nowej bluzy crewneck Symbols i kontynuacji bestsellera - czarnej bluzy bez kaptura 4:20 z nadrukiem Glow In The Dark.

Bluza Fioletowa Kush 4:20 Świecąca W CiemnościCzarna Bluza Kush 4:20 Świecąca W Ciemności

Lookbook, który prezentujemy to część najnowszej kolekcji 4:20 na ten sezon, przygotowanej dla wszystkich palaczy i nie tylko. Ubrania od Kush uszyte w Polsce są też modne i wygodnie skrojone. Grafiki na bluzach i spodniach dają wyraz manifestowania legalizacji, dla tych, którzy wiedzą o co chodzi. Nowy Kush to też skarpety z liściem Mary Jane, które możesz kupić pojedynczo lub w promocyjnych zestawach. Wpasują się w Twoje sneakersy, klapki czy sandały. Noś je jak chcesz.

 Sprawdź całą kolekcję Kush w UrbanCity. Nowości i reedycja bestsellerów są już dostępne!

 

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij