Blog

Powrót

Otworzyliśmy sklep stacjonarny UrbanCity w Pobierowie.

18.06.2020 | Opublikowane w kategorii Inne

Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z zakupów w UrbanCity, w czasie wakacji nad polskim morzem, otwieramy sklep stacjonarny w Pobierowie. UrbanCity Outlet to okazja żeby dotknąć, przymierzyć i kupić w okazyjnej cenie ubrania z oferty online.

Oferta UrbanCity Outlet nad polskim morzem.

Zagraniczne marki streetwearowe, nasze promocyjne blind boxy i licencjonowane ubrania oraz wiele innych produktów są też teraz dostępne stacjonarnie w naszym markowym sklepie UrbanCity w Pobierowie. Wakacyjny klimat sprzyja promocyjnym zakupom, dlatego obniżyliśmy na maksa ceny wielu produktów, które znajdziesz na sklepowych półkach UrbanCity Outlet.

UrbanCity Outlet Ubrania StreetwearSklep UrbanCity Pobierowo odzież

 

Nasz sklep stacjonarny to nie kolejna budka z bazarowymi ubraniami, dlatego zadbaliśmy o odpowiedni wystrój i luźną atmosferę, do jakieś przyzwyczailiśmy Was przez lata. Klimat komiksów Marvel Comics, ulicznej mody i hip-hopu poczujesz od samego wejścia. Ściany ozdobione plakatami i wieszaki uginające się pod ciężarem licencjonowanych t-shirtów, modnych bluz z kapturem i joggerów Jigga przykuwają wzrok od razu. Dodatkowo zadbaliśmy o zapas modnej bielizny i okularów przeciwsłonecznych, przydatnych w czasie urlopu nad Bałtykiem.

Sklep Stacjonarny UrbanCity

Na pewno nie raz przydarzyło Ci się zapomnieć spakować odpowiedniej ilości ubrań do swojej walizki. U nas kupisz odzież na plażę i na codzienne spacery deptakiem. Teraz znad morza możesz wrócić z dodatkową pamiątką w postaci klapków Kubota, nowych szortów czy blind boxa 10 par skarpet, których wzory będziesz mógł wyjątkowo podejrzeć w sklepie.

Wstąp do naszego firmowego sklepu UrbanCity Outlet, jeżeli jesteś w Pobierowie lub okolicy i poznaj nasz sklep jeszcze lepiej.

Adres Sklepu:
UrbanCity
Grunwaldzka 80
Pobierowo, 72-346

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij