Blog

Powrót

Skarpety Prosto X Happy Socks.

10.10.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości

Ostatnie lata to rosnąca popularność mody na kolorową bieliznę. Długie skarpety we wzory stały się ostatnio głównym elementem współpracy polskiej marki Prosto i Happy Socks. Premiera kolaboracji Prosto x Happy Socks już w tą sobotę 10.10.2020!

Prosto x Happy Socks. Premiera kolekcji.

Marka Prosto kojarzona jest przede wszystkim z odzieżą streetwear i jest ściśle związana z kulturą uliczną. Koszulki i bluzy z kapturem z logo Prosto są rozpoznawalne w środowisku hip-hopowym oraz kręgach popkultury. Założycielem brandu i jego najbardziej rozpoznawalną twarzą jest warszawski raper Wojtek „Sokół". Od pewnego czasu Prosto bacznie obserwuje najnowsze trendy mody i nawiązuje kolaboracje z ulicznymi artystami i brandami, dlatego nie dziwi współpraca z kolejną znaną marką - Happy Socks.

Skarpety Prosto x Happy SocksSkarpety Prosto x Happy Socks

Happy Socks to producent kolorowych skarpet, które są najmodniejszym dodatkiem ostatnich sezonów. Marka ze Szwecji jest znana niemal na całym świecie. Długie skarpety w barwne kropki, kreski i pomysłowe grafiki od Happy Socks propagują radość z życia i pozytywny styl. Wiemy zatem, czego możemy się spodziewać po kolekcji Prosto x Happy Socks. Rozpoznawalne symbole marki Prosto na kolorowych skarpetach od Happy Socks to przepis na oryginalną bieliznę, która wyróżnia z tłumu! Premiera kolaboracji w UrbanCity w sobotę 10.10.2020!

Wyjątkowa bielizna w UrbanCity jest dostępna w sklepie. Kolorowe skarpety na czasie to doskonałe uzupełnienie outfitu. Sprawdź inne zestawy skarpet i bokserek męskich w UrbanCity.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij