Blog

Powrót

Halloween w UrbanCity. Wyprzedaże, darmowa dostawa i słodki gratis.

31.10.2020 | Opublikowane w kategorii Promocje

Każda okazja jest dobra na zakupy w UrbanCity. W tym roku w święto duchów sklep przygotował wiele promocji, z których możesz skorzystać. W sklepie obowiązuje darmowa dostawa już od 50 zł, setki produktów znajduje się na wyprzedaży, a do zamówienie z 31.10.2020 dorzucamy słodki gratis!

Gratis - słodki upominek i jeszcze więcej promocji

Cukierek albo psikus! Do wszystkich zamówień złożonych złożonych w święto Halloween dorzucamy do Waszych paczek słodki upominek. Ta promocja łączy się z innymi, które obowiązują w sklepie. Obecnie w UrbanCity wysyłka jest za darmo, a w dziale wyprzedaży znajdują się setki produktów w obniżonej cenie. Jesień to czas na zmianę garderoby, dlatego skorzystaj z oferty na kurtki przejściowe i zimowe oraz sprawdź ofertę na czapki zimowe, które będą przydatne w tym sezonie. 

Zakupy w UrbanCity to bezpieczeństwo i gwarancja szybkiej wysyłki. Zamówienia wysyłamy w 24 godziny od jego złożenia we wszystkie dni robocze, dlatego nie musisz długo czekać na swoje zakupy.

 

 

Halloween w UrbanCity. Wyprzedaże, darmowa dostawa i słodki gratis.

Promocja Halloween 2020 w UrbanCity

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij