Blog

Powrót

Video-zapowiedź imprezy RAP GAME FUN

20.04.2011 | Opublikowane w kategorii Inne
Video-zapowiedź imprezy RAP GAME FUN

SZPADYZOR RECORDS, UrbanCity.pl i PSX EXTREME z nieskrywaną dumą prezentują video-zapowiedź imprezyRAP GAME FUN, w której naturniej FIFA11 osobiście zaprasza Was Mistrz Polski MICHAŁ HEDROXX RODAK!

Szpadyzor Records, UrbanCity.pl oraz PSX Extreme i PPE.pl zapraszają 30 kwietnia na RAP GAME FUN - imprezę, która jako pierwsza w Polsce zmierzy się z połączeniem dwóch wielkich pasji młodych ludzi w Polsce: do grania na konsolach i słuchania muzyki hip-hop!

Gwoździem programu będzie zaplanowany wielki turniej FIFA11 na konsolach XBOX 360, którego zwycięzca odjedzie do domu z wygraną owysokości 4000 zł! Dodatkowo zaplanowane są ...nagrody rzeczowe dla całej pierwszej piątki, a także nagrody niespodzianki dla prawie wszystkich uczestników zabawy!

Wieczorem natomiast wszyscy przybyli będą mieli okazję wysłuchać na żywo jednych z najlepszych raperów w PolscedonGURALesko oraz Shelleriniego, przedstawicieli wytwórni SZPADYZOR RECORDS, która jest współorganizatorem imprezy, razem z PSX EXTREME i www.UrbanCity.pl!

Na imprezę obowiązują internetowe zapisy pod adresem www.rapgamefun.pl , limit miejsc wynosi 400! Pełen regulamin turnieju FIFA 11 oraz szczegóły dotyczące dojazdu znajdziecie również pod tym adresem. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na kwiatek@szpadyzor.pl lub telefoniczny 793602210!

Do zobaczenia na RAP GAME FUN!

Data: 30.04.2011

Miejsce: Klub OPCJA w Poznaniu

Start: 10:00

Wpisowe: 35 zł (płatne na miejsc)

Konsola: X360

Drużyny: Dowolne standardowe (szczegóły wykluczonych drużyn w regulaminie)

Nagroda: 4000 zł dla zwycięzcy, dalsze miejsca na podium otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe

Zapisy: www.rapgamefun.pl

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij