Blog

Powrót

Premiera: Air Jordan 11 Low Bred

18.05.2015 | Opublikowane w kategorii Nowości

Jeden z najbardziej klasycznych i lubianych modeli obuwia Air Jordan wszech czasów, Air Jordan 11, powstał w oparciu o sugestię Michaela Jordana dotyczącą wniesienia bardziej formalnego stylu na boisko. Cel ten osiągnięto, po raz pierwszy wprowadzając w butach sportowych lakierowaną skórę. Z okazji trzydziestych urodzin marka Jordan prezentuje nowe buty Air Jordan 11 Retro Low w klasycznej czarno-czerwonej kolorystyce zaczerpniętej z oryginału.

Air Jordan 11 zawsze wzbudzają wielkie emocje i zainteresowanie. Najbardziej poszukiwanymi wersjami kolorystycznymi tego modelu są oczywiście popularne Concord, Bred, Space Jam czy Wolf Grey, a ostatnio także Legend Blue. Jordan Brand dopieszcza swoich fanów także w cieplejsze dni i sukcesywnie zwiększa dostępność wersji low popularnych jedenastek.

Już 23 maja premierę będzie miała klasyczna kolorystyka BRED, która jest jedną z najbardziej gorących kolorystyk jedenastek w historii. Oficjalna nazwa buta podawana przez Jordan Brand to True Red, ale dla każdego sneakerheada jasnym jest, że zmiana wewnętrznej wyściółki na czerwoną nie wpłynie na to, że przestanie się na buty potocznie mówić BRED. 

Model mocno limitowany - jeden klient może kupić 1 szt.

Wszystkie zmówienia nie spełniające powyższego kryterium zostaną automatycznie anulowane.

Numer katalogowy: 528895-012

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij