Blog

Powrót

#lookoftheday #5

15.02.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #5

Dla wielu z nas lata '90 to najlepszy okres w życiu. Chętnie wspominana młodość była pełna swobody i luzu, którą wyrażaliśmy także przez swój ubiór. Nasz kolejny artykuł Look Of The Day to sentymentalna podróż do tamtych czasów, kiedy streetwear w Polsce stawiał swoje pierwsze, nieśmiałe kroki i do dziś stanowi inspirację dla wielu szanujących się marek. Nic więc dziwnego, że większość trendów wraca do łask.

Bluza marki Mass to część naszego fitu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jej droga z pierwszych skateshopów na dzisiejsze uliczne salony jest długa i owiana wyśmienitą tradycją. Tej znanej marki powstałej w 1998 roku nie mogło zabraknąć na Urban City!

Krój baggy do dziś ma wielu miłośników. Spodnie z dzisiejszego zestawu pochodzą od amerykańskiego legendarnego brandu Rocawear, założonego przez samego Jay-Z.

Lata '90 to czas wielkiej legendy Michaela Jordana i jego nieśmiertelnych butów. Jedynki ze zdjęcia, w biało czarnej kolorystyce OG i z podwyższoną cholewką idealnie wpasowują się w klimat.

Okres świetności Chicago Bulls oraz wielka popularność koszykówki w tamtych czasach sprawiały,że na głowie nie mogło zabraknąć czapki z logo ulubionej drużyny. Snapback był prawdziwym artefaktem, który wyróżniał dumnego fana spośród szarego tłumu.

#lookoftheday #5

Air Jordan 1 Retro High OG White Black White

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij