Blog

Powrót

#lookoftheday #8

19.04.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #8

Choć aura za oknem zimowa, nasz kolejny zestaw Look Of The Day przynosi Wam oddech wiosennej świeżości. Najnowsze kolekcje streetwear'owych marek to powiew żywych kolorów -  mieszanka królewskiego kobaltu i soczystej pomarańczy.

Długie miejskie wyprawy wymagają od naszego ubioru także dużej wygody. Joggery Diamante Wear uszyte w Polsce z solidnego jeansu z domieszką rozciągliwego elastanu z pewnością się sprawdzą!

Nowa kolekcja marki Prosto to wyraźny sygnał żeby odświeżyć garderobę i spojrzeć śmielej na bardziej odważne kolory. Połączenie niebieskiego i oranżu na wiosnę sprawia że na samą myśl o tej pięknej bluzie robi się cieplej.

Na nogach buty od Kobiego. Nie bez powodu buty dedykowane koszykówce uważane są za jedne z najwygodniejszych. Pełna zrywów i zwrotów akcji gra to wymagający przeciwnik także dla naszych stóp. Obuwie ze zdjęcia Kobe A.D to najnowsza odsłona współpracy Nike i Black Mamba.

Z wyczekiwaniem patrząc za słońcem warto pamiętać o ochronie naszych oczu. Świetnie sprawdzą się okulary marki Mass, które od kilku sezonów trafiają do wiosenno letniej kolekcji i cieszą się wielkim zainteresowaniem

 

#lookoftheday #8

Prosto - One Hand Orange

#lookoftheday #8

Diamante Wear - Jogger Classic 2 Dark Blue

#lookoftheday #8

Nike - Kobe A.D. Midnight Navy Pure Platinum

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij