Blog

Powrót

#lookoftheday #10

06.07.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #10

Dziesiątym, jubileuszowym wpisem Look Of The Day zahaczamy o klimat lat '90. Nie bez powodu. Panujące obecnie trendy silnie udowadniają, że moda upodobała sobie sentymentalne powroty.

Zgodnie z przesłaniem koncepcji naszego fitu "ubraliśmy" naszego modela w koszulkę wypełnioną nadrukami z motywem sprzed niemal 25 lat. Czasy płyt DVD został uwieczniony na koszulce młodej polskiej marki MyStars, odpowiedzialnej choćby za tak głośne projekty jak popularny wzór z logo "I'm In Love With The COCO"!

Krótkie spodenki od Smokestory to klasyczne szorty cargo. W latach 90. popularne bombery dziś w odświeżonej wersji ponownie podbijają serca funkcjonalnością aż 6 dużych kieszeni.

Na nogach Nike Air Max LD-Zero. Stworzona przez Hiroshiego Fujiware bryła oparta na technologii Air-Sole z w całości widocznym systemem odznacza się unikatowym nowoczesnym stylem i w całości oddaje hołd popularnym w latach dzewięćdziesiątych modelom Air Max 90 i Air Max 95.

Na głowie klasyczna "wpierdolka" od amerykańskiego producenta czapek Starter. Noszona daszkiem do przodu lub do tyłu była obowiązkowym elementem garderoby.

#lookoftheday #10

MyStars - 1995 Kid White

#lookoftheday #10

Nike - Air Max LD-Zero Black Black Dark Grey

Produkty z blogowego wpisu znajdziecie tutaj:

MyStars

Nike Air Max

Spodenki SSG

Czapki Starter

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij