Blog

Powrót

#lookoftheday #13

18.10.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #13

Ostatnimi czasy wiele streetwear 'owych marek przywołuje kultowe klasyki, które wracają w mniej lub bardziej odświeżonym stylu. Czy powrót do oldschool 'owych trendów będzie na dłuższy czas mocną inspiracją najnowszych kolekcji mody ulicznej? Czy krok do tyłu to tak na prawdę dwa kroki w przód?

Niedawna premiera kolekcji polskiego brandu Prosto - Retrospekcje wzbudziła wiele pozytywnych emocji, szczególnie wśród pokolenia wychowanego w latach '90. Czasy pierwszych rapowych teledysków hucznie zapowiadały rewolucję w świecie mody - kolejni raperzy zakładali swoje marki lub udzielali twarzy przy promowaniu ubrań. Bluza, którą mogliśmy jeszcze do niedawna zobaczyć tylko na starych pikselowatych teledyskach znowu dostępna jest dla wszystkich!

My także doceniliśmy obecne tendencje i pod rodzimą marką UrbanCity wypuściliśmy spodnie o strukturze śliskich dresów. Wygodne i dopasowane idealnie wkomponowują się w retro styl.

Model Nike Cortez w tym roku świętuje swoje 45 lecie. Jest symbolem pomysłowości i najnowszych koncepcji więc nie mogło go zabraknąć w naszym zestawie.

Czapka wpierdolka niedawno odkryła swoje nowe życie. Pomimo, że nikt już nie liczy obowiązkowych ośmiu szwów na daszku, to udowadnia, że jest ponadczasowa i na naszych głowach nadal ma się dobrze.

 

#lookoftheday #13

bluza: Prosto - SDK Zip Blue czapka: Flexfit - Peached Cotton Twill Dad Cap 6245PT Black

#lookoftheday #13

detal: Prosto - SDK Zip Blue

#lookoftheday #13

Nike - Classic Cortez Leather White Black

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij