Blog - Wpisy z maj 2015 roku

Powrót
Premiera: Air Jordan 1 High OG Chicago

Legenda narodziła się w trzech kolorach: bieli, czerni i czerwieni. Można by mówić bez końca o tym, jak ponadczasowe i klasyczne jest to zestawienie barw. Przedstawiamy model Air Jordan 1 Retro High OG w oryginalnej wersji kolorystycznej przygotowanej z okazji 30-lecia marki Jordan.

Jedynym innym butem koszykarskim, który może rywalizować z Jordan 1 pod względem klasyki jest w Nike model Air Force 1. Stworzone na bazie Nike Dunk Jordan 1 stały się hitem sprzedaży i są nim już od 30 lat. Oryginalne wersje kolorystyczne są rozchwytywane niczym ciepłe bułeczki w piekarniach.

Premiera Air Jordan 1 High OG Chicago już w sobotę 30 maja w UrbanCity.

Numer katalogowy: 555088-101

Premiera: Air Jordan 11 Low Bred

Jeden z najbardziej klasycznych i lubianych modeli obuwia Air Jordan wszech czasów, Air Jordan 11, powstał w oparciu o sugestię Michaela Jordana dotyczącą wniesienia bardziej formalnego stylu na boisko. Cel ten osiągnięto, po raz pierwszy wprowadzając w butach sportowych lakierowaną skórę. Z okazji trzydziestych urodzin marka Jordan prezentuje nowe buty Air Jordan 11 Retro Low w klasycznej czarno-czerwonej kolorystyce zaczerpniętej z oryginału.

Air Jordan 11 zawsze wzbudzają wielkie emocje i zainteresowanie. Najbardziej poszukiwanymi wersjami kolorystycznymi tego modelu są oczywiście popularne Concord, Bred, Space Jam czy Wolf Grey, a ostatnio także Legend Blue. Jordan Brand dopieszcza swoich fanów także w cieplejsze dni i sukcesywnie zwiększa dostępność wersji low popularnych jedenastek.

Już 23 maja premierę będzie miała klasyczna kolorystyka BRED, która jest jedną z najbardziej gorących kolorystyk jedenastek w historii. Oficjalna nazwa buta podawana przez Jordan Brand to True Red, ale dla każdego sneakerheada jasnym jest, że zmiana wewnętrznej wyściółki na czerwoną nie wpłynie na to, że przestanie się na buty potocznie mówić BRED. 

Model mocno limitowany - jeden klient może kupić 1 szt.

Wszystkie zmówienia nie spełniające powyższego kryterium zostaną automatycznie anulowane.

Numer katalogowy: 528895-012

Premiera: Air Jordan 7 Hare

11.05.2015 | Opublikowane w kategorii Nowości
Premiera: Air Jordan 7 Hare

W 1992 roku zgrany duet — Michael Jordan i królik Bugs — zawojował świat dzięki telewizyjnej reklamie marki Jordan. Dwie globalne ikony ukazały światu swoją przyjaźń, która przetrwała 23 lata, sześć mistrzowskich tytułów oraz niezliczone groźby z międzygalaktycznego świata komiksów. Buty Air Jordan 7 Retro „Hare” powracają w oryginalnej kolorystyce z 1992 roku.

Air Jordan 7 to jednen z najbardziej niedocenianych modeli w całej linii Air Jordan Retro. To właśnie w tych butach Michael Jordan zdobył swoje drugie mistrzostwo NBA, a także wywalczył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie.

Premiera już w sobotę 16 maja.

Model mocno limitowany - jeden klient może kupić 1 szt.

Wszystkie zmówienia nie spełniające powyższego kryterium zostaną automatycznie anulowane.

Numer katalogowy: 304775-125

InstaAkcja: Wygraj paczkę #StreetStylePack

Wygraj mega zestaw za ponad 2 tysiące złotych, w którym znajdują się buty Air Jordan, koszulka Two Angle, jogger UrbanCity, gra NBA 2K15 na XBox360, plecak Nike Elite i produkty do renowacji i czyszczenia obuwia Tarrago i Saphir, które już niedługo pojawią się w naszym sklepie.

Jak wygrać #StreetStylePack?

Obserwuj konta @Urbancitypl i @Multirenowacja na Instagramie, zrepostuj to zdjęcie używając #StreetStylePack

Wśród tych, którzy udostępnili zdjęcie i oznaczyli poprawnie, wybierzemy zwycięzcę.

Nasza akcja trwa do 14 maja, wyniki opublikujemy 15 maja.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij