#BackToSchool w dobrym stylu

26.08.2015 | Opublikowane w kategorii Inne

#BackToSchool już za kilka dni, wiadomo że powrót musi być stylowy, a my polecamy co na pewno będzie nie tylko praktyczne, ale także bardzo modne i pozwoli zaskoczyć kolegów.

Dominacja UrbanCity w Zelmer 3x3 Quest!

Nasz zespół URBANCITY GDAŃSK został Mistrzem Polski w koszykówce 3x3. W finale nasza drużyna pokonała ekipę Da Burnin Banana 20:8.

W nagrodę zwycięzcy ZELMER 3x3 QUEST pojadą na turniej FIBA 3x3 World Tour Masters w Lozannie, który odbędzie się już w następnym tygodniu i jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów streetball na świecie.

Zwycięski zespół reprezentowali Paweł Pawłowski, Marcin Chudy, Łukasz Muszyński i Michael Hicks.

UrbanCity na Hip Hop Kemp 2015

18.08.2015 | Opublikowane w kategorii Inne

Zapraszamy na nasze stoisko na tegorocznej edycji festiwalu. Czekać tam na Was będziemy z produktami w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dwie drużyny Urbancity w Zelmer 3x3 Quest

Już 22 i 23 sierpnia na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi najlepsze zespoły streetballowe w Polsce powalczą o awans do turnieju FIBA 3x3 World Tour Masters w Lozannie.

W tym turnieju zagrają dwie drużyny nasze drużyny streetballowe - UrbanCity i UrbanCity 3x3 Gdańsk. Oby w finale ZELMER 3x3 Quest doszło do bratobójczego pojedynku.

Mistrzostwa Polski w Stuntridingu

Gratulujemy naszemu zawodnikowi - Marcin Głowacki zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w Stuntridingu, które odbyły się na warszawskim Bemowie w dniach 7-9.08.2015.

UrbanCity silne na boiskach streetballowych!

Drużyna streetballowa UrbanCity.pl 3x3 Gdańsk po raz kolejny udowadnia swoją ogromną siłę. W ubiegły weekend zespół UrbanCity.pl 3x3 Gdańsk został zwycięzcą finału turnieju Bosch Grand Prix Polski 2015. Turniej ten uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa Polski.

Koszykarze należący do UrbanCity Crew awansowali do ćwierćfinału z drugiego miejsca w swojej grupie. Na swojej drodze spotkali zespół Streefame, a pojedynek z tym zespołem stał na bardzo wysokim poziomie. Na trzy sekundy przed końcem pojedynku nasi zawodnicy przegrywali 1 punktem, ale celnym rzutem za trzy popisał się Paweł "Długi" Pawłowski.

W półfinale UrbanCity.pl 3x3 Gdańsk pokonali Da Burnin Banana, a w finale Gang Albani pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego.

Wygrana w całym turnieju nie była jedynym sukcesem UrbanCity.pl 3x3 Gdańsk podczas weekendu. Marcin Chudy wygrał konkurs rzutów za trzy punkty. Już za tydzień walczymy o tytuł Mistrza Wielkopolski w turnieju finałowym w Kaliszu.

Kilka dni wcześniej nasz zespół zajął 4 miejsce w Mistrzostwach Niemiec, w Zelmer Quest w Opolu drużyna była czwarta, a podczas półfinałów Red Bull King Of The Rock doszło do bratobójczego pojedynku pomiędzy Piotrem Renkielem i Pawłem Pawłowskim. Zespół nie miał też sobie równych podczas turnieju w Bydgoszczy, który odbył się pod koniec lipca.