Blog - Wpisy z czerwiec 2018 roku

Powrót

Ghost Rider w UrbanCity!

27.06.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
3.0

Kolejny bohater uniwersum Marvel'a dołącza do rodziny UrbanCity! Po sukcesach kolekcji Punishera, Venoma i Deadpoola, czas na kolejnego wyróżniającego się gościa - Ghost Ridera.

Kibicujemy Polakom!

26.06.2018 | Opublikowane w kategorii Promocje
2018 06 18 opaski

Do każdego zamówienia dołączamy biało-czerwoną opaskę GRATIS!

Promocja trwa od 14.06.2018 do wyczerpania zapasów.

35151486 2654566541235963 2240427990120923136 n

Nasz reprezentant Gregory wygrał Ogólnopolski Turniej Break Dance - True Break vol.2!
Na drodze po 1 miejsce pokonał mocnych zawodników z Krakowa, Łodzi oraz Wrocławia. Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Nowy lookbook Looney Tunes

08.06.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
LooneyTunes 1

UrbanCity zawsze było wyznacznikiem trendów. Lata temu sprzedawaliśmy koszulki firmy Lot29 produkowane na licencji Warner Bros. Wzory, które znajdowały się na t-shirtach prezentowały postaci Looney Tunes. Na dziesięciolecie istnienia firmy zdecydowaliśmy się o pozyskanie licencji, powrót do korzeni i produkcję własnej odzieży z bohaterami tak doskonale znanej kreskówki.

Prezentowany lookbook to zabawa formą i treścią. Tak, inspirowaliśmy się żywymi kolorami, które w ostatnich pracach dostarcza Tyler, The Creator, ale barwy bohaterów Looney Tunes w zasadzie mówią same przez siebie. W ręku trzymasz niestandardowy format, otwierany jeszcze bardziej niestandardowo, a w nim wzorowane na zdjęcia wykonane popularnym Polaroidem, produkcje, które prezentują naszą nową kolekcję z ulubieńcami z kreskówek.

rainbow tie dye 001 di designs

Tie dye to sztuka farbowania ubrań, których noszenie od razu przyprawia o uśmiech na twarzy. Różnorodność kolorów uzyskiwana dzięki popularnej metodzie malowania tkaniny za pomocą specjalnych barwników zdobywa co raz większe uznanie miłośników DIY i trendsetterów mody. Technikę ręcznego farbowania używano już w starożytności jednak to hasło zostało spopularyzowane dopiero w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych przez ruch hippisowski. Wywodząca się wtedy z kultury hippisowskiej technika farbowania ubrań zwiąż-zafarbuj najpierw zainspirowała twórców marek ubrań ze środowiska skate by niedługo później przedostać się do wielkiego świata ulicznej mody. I to ze sporym sukcesem.

1

Zapraszamy do sprawdzenia krótkiego lookbooka od marki Mass z uczestnictwem ekipy Dwa Sławy.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij