Muzyka

Deobson Oddycham

Powrót
Tylko w Urban City
30
9
CD

Tabela rozmiarów:

CD CD
Opis produktu
Opinie o produkcie
Płatności i wysyłka
Wymiana i zwroty

Deobson "Oddycham"

Deobson po kilkuletniej nieobecnośi wraca z drugim legalnym albumem, zatytułwanym 'Oddycham'! Będzie to krążek całkowicie różny od młodzieńczego, imprezowego i w sporej części beztroskiego debiutu.

To materiał który powstał szybko, naturalnie, w potrzebie wyrzucenia z siebie emocji i bez chłodnych kalkulacji. Co najważniejsze, nie ma tu mowy o koniunkturalnym wyczuciu boomu, z czym często mamy do czynienia, a temat ten wyjaśniony krótko i dobitnie jest już w pierwszym singlu. "Oddycham" to materiał mocny, osobisty, będący prywatnym katharsis i rozliczeniem z ciężkimi przejściami ostatnich miesięcy.

Bez śledzenia trendów, podejmowania łatwych wąków i upraszczania przekazu - 100% naturalnych emocji, co spotykamy dziś coraz rzadziej. "Nie miałem w planach nagrania płyty, ale na począku roku poczułem, że muszę z siebie wyrzucić parę spraw, które zaprzątały mi mocno głowę. Nawet dla mnie zaskoczeniem był to, że z dnia na dzień powstawały kolejne numery i w pewnym momencie uznałem, że chyba warto spiąć to w większą całość." - komentuje sam Deobson.

W tym, by powrót miał odpowiedni rozmach, rapera wsparła plejada cenionych postaci, zarówno za mikrofonem (Zeus, Te-Tris, HuczuHucz, Rover, Shot, Eskaubei, Tek') jak i na bitach (BobAir, Pawbeats, PTK, Karaś). "Oddycham" ukaże się już 11 października nakładem UrbanRec.

Tracklista:

1. Stawiam sprawęjasno (prod. BobAir, cuty: Dj Noriz)

2. 25 dni (feat. Aiwka, prod. BobAir)

3. Sen nie przychodzi (feat. Eskaubei, Ola Mielnik, Shot, prod. BobAir)

4. Byćczy mieć(prod. Karaś cuty: Dj Ace)

5. Zamieńy się(feat. Piter, Shot, Danny, prod. PTK)

6. Jak mnie znasz to wiesz (prod. BobAir)

7. Złp oddech (feat. Tek', Maz, prod. BobAir)

8. Kilka miejsc (prod. BobAir)

9. Miałm nie pisać(feat. Aiwka, prod. BobAir)

10. Serce inaczej pompuje krew (feat. Te-Tris, Rover, prod. BobAir, cuty: Dj Flip)

11. Patrzęna śiat (feat. Huczu Hucz, Zeus, prod. BobAir, cuty: Dj Ace)

12. Byćczy mieć(PawBeat Remix)

13. Ten czas w tym miejscu 2012 (feat. Bonson, Shot, prod. Denzel)


Kod Produktu: 1000032850

Nazwa Produktu: Deobson Oddycham

Metody płatności w Urbancity:

  • Przelew tradycyjny na konto

                    59 1140 2004 0000 3102 5387 2017
                    New Media s.c.
                    Żmigrodzka 249 B
                    51-129 Wrocław

w tytule przelewu proszę koniecznie napisać: SKLEP oraz podać/wpisać,   otrzymany w  potwierdzeniu, NR ZAMÓWIENIA (pozostałe lub inne informacje nie są   uwzględniane!).

  • Za pośrednictwem serwisu DotPay
  • Za pośrednictwem serwisu PayPal
  • Płatność gotówką przy odbiorze (tylko kurier DPD)

 

Wysyłka:

Zakupiony towar wysyłany jest w ciągu 48h kurierem DPD lub Paczkomaty InPost w zależności od wyboru Klienta. Do ceny zamówienia w sklepie należy doliczyć koszty wysyłki.

 

Wszystkie zamówienia krajowe powyżej 100 zł objęte są darmową wysyłką niezależnie od sposobu płatności czy wybranego kuriera.

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz go zwrócić? Nic trudnego, masz na to 30 dni!
Zapoznaj się z poniższą instrukcją i dokonaj poprawnego zwrotu

1. Przygotowanie dokumentów
Zacznij od wypełnienia formularza zwrotu znajdującego się poniżej: FORMULARZ ZWROTU
Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza prosimy napisać CZYTELNIE na czystej kartce wymagane informacje sugerując się formularzem.
Warunkiem do zwrotu jest również dowód zakupu (paragon lub faktura), który jest dołączany do każdego produktu.

2. Kompletowanie paczki
Zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane , zadbaj również o to aby produkt wrócił do nas w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu np. czapki czy akcesoria.
W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu wykorzystaj nasze opakowanie.
Oryginalne folie oraz metki nie są wymagane ale będziemy bardzo wdzięczni, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi.

3. Wysyłka
Upewnij się, że spełniłeś poprzednie wymogi i w paczce znajduje się formularz, dowód zakupu oraz zwracane produkty. Następnie wyślij paczkę na adres naszej siedziby:
New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B
51-129 Wrocław
Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem, odesłanych do paczkomatów oraz produktów dostarczonych osobiście.

4. Zwrot należności
Pieniądze zwracamy przelewem na konto w możliwie najszybszym czasie, ale nie później niż do 14 dni kalendarzowych, od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij