Muzyka

SHOT Salto

Powrót
25
CD

Tabela rozmiarów:

CD CD
Opis produktu
Opinie o produkcie
Płatności i wysyłka
Wymiana i zwroty

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschool'owych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również rap m.in. PeeRZet'a , Oxona , Człowienia czy Haja. Za warstwę muzyczną w większości odpowiada sam Shot, natomiast całość dopełniają bity Skaja, Romańskiego, Bulo Beats i Koneckiego. "Salto" odznacza się w sporej mierze brzmieniem gitarowym, zarówno akustycznym - np."Pierwiastek" - jak i dynamicznymi riff'ami w utworze "Daj mi buziaka". Album nie przypomina wcześniejszych produkcji Shota, co pozwala spojrzeć na samego artystę z zupełnie nowej perspektywy zarówno muzycznie jak i tekstowo. Nie zrezygnował jednak z "technicznego" stylu i kąśliwych linijek. Nie brakuje również kawałków bardzo osobistych, indywidualnych przemyśleń oraz storrytelling'ów. Całość to szesnaście kawałków solidnej i świadomej muzyki. Tracklista:

01. Salto (Chórki: Ola Flai, prod. Bulo Beats & Shot) 02. Jestem u siebie (feat. Jankes, prod. Shot) 03. Pierwiastek (Gitara akustyczna, chórki: Ola Flai, Gitara elektryczna: Tomasz Wiewórka, prod. Shot) 04. Lalki (prod. Shot) 05. Huragan (feat. Czes, Gitara elektryczna, basowa: Adam Kietliński, prod. Shot) 06. Na zdrowy rozum (prod. Shot) 07. Nieśmiertelnik (feat. Haju, prod. Shot) 08. Ode mnie dla siebie (Chórki: Basia „EM” Miedzyńska, Gitara elektryczna: Maciej Czekalski, prod. Shot) 09. Daj mi buziaka (Chórki: Ola Flai, Gitara elektryczna: Tomasz Wiewóra, prod. Shot) 10. Ciemno (Gitara elektryczna: Shot, prod. Konecki) 11. Dziewczyna z sąsiedztwa (feat. Ola Flai, prod. Shot) 12. Szatan (feat. Peerzet, Oxon, Dj Kaczy, prod. Romański) 13. Nic bez przyczyny (feat. Ola Flai, TMK A.K.A. Piekielny, Dj Kaczy, prod. Shot) 14. Czeski film (feat. Człowień, Dj Kaczy, prod. Shot) 15. Nie odwracaj się (feat. Paciwo, CHT, Anemik, prod. Shot) 16. Per aspera ad astra (prod. Skaju)


Kod Produktu: 1000041388

Nazwa Produktu: SHOT Salto

Metody płatności w Urbancity:

  • Przelew tradycyjny na konto

                    59 1140 2004 0000 3102 5387 2017
                    New Media s.c.
                    Żmigrodzka 249 B
                    51-129 Wrocław

w tytule przelewu proszę koniecznie napisać: SKLEP oraz podać/wpisać,   otrzymany w  potwierdzeniu, NR ZAMÓWIENIA (pozostałe lub inne informacje nie są   uwzględniane!).

  • Za pośrednictwem serwisu DotPay
  • Za pośrednictwem serwisu PayPal
  • Płatność gotówką przy odbiorze (tylko kurier DPD)

 

Wysyłka:

Zakupiony towar wysyłany jest w ciągu 48h kurierem DPD lub Paczkomaty InPost w zależności od wyboru Klienta. Do ceny zamówienia w sklepie należy doliczyć koszty wysyłki.

 

Wszystkie zamówienia krajowe powyżej 150 zł objęte są darmową wysyłką niezależnie od sposobu płatności czy wybranego kuriera.

Zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań i chcesz go zwrócić? Nic trudnego, masz na to 30 dni!
Zapoznaj się z poniższą instrukcją i dokonaj poprawnego zwrotu

1. Przygotowanie dokumentów
Zacznij od wypełnienia formularza zwrotu znajdującego się poniżej: FORMULARZ ZWROTU
Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza prosimy napisać CZYTELNIE na czystej kartce wymagane informacje sugerując się formularzem.
Warunkiem do zwrotu jest również dowód zakupu (paragon lub faktura), który jest dołączany do każdego produktu.

2. Kompletowanie paczki
Zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane , zadbaj również o to aby produkt wrócił do nas w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu np. czapki czy akcesoria.
W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu wykorzystaj nasze opakowanie.
Oryginalne folie oraz metki nie są wymagane ale będziemy bardzo wdzięczni, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi.

3. Wysyłka
Upewnij się, że spełniłeś poprzednie wymogi i w paczce znajduje się formularz, dowód zakupu oraz zwracane produkty. Następnie wyślij paczkę na adres naszej siedziby:
New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B
51-129 Wrocław
Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem, odesłanych do paczkomatów oraz produktów dostarczonych osobiście.

4. Zwrot należności
Pieniądze zwracamy przelewem na konto w możliwie najszybszym czasie, ale nie później niż do 14 dni kalendarzowych, od daty otrzymania przesyłki zwrotnej.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij