Informacje

Praca

Poszukujemy pracownika na następujące stanowisko:

FOTOGRAF

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: FOTOGRAF

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie fotografii studyjnej i plenerowej
  • Biegłość w obsłudze sprzętu studyjnego i doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym
  • Znajomość zasad oświetlenia produktu w warunkach studyjnych
  • Fachowa znajomość programów komputerowych do edycji zdjęć (m.in. PHOTOSHOP)
  • Znajomość oprogramowania Adobe
  • Wysokie poczucie estetyki i znajomość trendów związanych z fotografią oraz retuszem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej (umiejętność pracy pod presją czasu)
  • Chęć podnoszenia własnych kompetencji i kreatywność
  • Zainteresowanie fotografią mody oraz streetwearem
  • Samodzielność i odpowiedzialność za zlecone projekty

Obowiązki:

  • Wykonywanie zdjęć produktowych (odzieży i akcesoriów zgodnie z przyjętym manualem), w tym dla różnych kanałów e-commerce
  • Współpraca z zespołem grafików i działem dostaw oraz modelami podczas sesji zdjęciowych
  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem
  • Sesje plenerowe, lookbookowe
  • Obróbka zdjęć/ retusz

Preferowane młode osoby z Wrocławia, niepalące.
Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od pon. - pt. na pełen etat w naszej firmie we Wrocławiu, praca ma charakter stacjonarny
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w młodym, sympatycznym zespole

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy praca[at]urbancity.pl.
W temacie maila proszę dopisać FOTOGRAF (załączając portfolio).
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.