Informacje

Powrót

Wymiany

Gdy z jakichkolwiek przyczyn zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań bez obaw można go wymienić. Warunkiem wymiany jest posiadanie dowodu zakupu (np. paragon, faktura), który jest dołączany do każdego produktu. Paragon to mała karteczka z kasy fiskalnej znajdująca się w środku opakowania. Proszę nie mylić go z listem przewozowym naklejonym na opakowaniu.


Koszt wymiany dla przesyłek krajowych to 10zł (koszt ponownej wysyłki towaru). Produkt nie może również nosić śladów użytkowania. Oderwane metki nie stanowią przeszkody przy wymianie produktów. W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka, bądź obwinąć folią lub papierem. W przypadku słuchawek musi być nienaruszone opakowanie. Zalecamy też aby produkt był zapakowany w tym samym opakowaniu w którym do Państwa dotarł. Szczególnie dotyczy to czapek, które wysyłamy w kartonie aby nie uległy odkształceniu.
Produkt można wymienić do 30 dni od daty otrzymania. Należy go odesłać na  adres: New Media s.c. ul. Żmigrodzka 249B 51-129 Wrocław, włożyć do środka oryginał dowodu zakupu, 10 zł oraz wypełniony FORMULARZ WYMIANY (jeśli nie ma możliwości wydrukowania formularza proszę napisać na czystej kartce wymagane informacje). Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, lecz proszę nie wysyłać produktów listem zwykłym.

Koszt wymiany dla przesyłek wysyłanych za granicę to 50zł (koszt ponownej wysyłki towaru).

Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
Produkt na wymianę należy ZAKUPIĆ PONOWNIE W SKLEPIE (złożyć zamówienie) wybierając jako sposób płatności  "WYMIANĘ" przy finalizacji zamówienia, pozwoli to zarezerwować produkt do czasu nadejścia paczki.
Jeśli produkty wymieniane różnią się ceną dopłatę należy włożyć do paczki (+10zł) z kolei nadpłatę zwrócimy w paczce zwrotnej. Wymiany są realizowane od 2 do 3 dni roboczych licząc od daty nadejścia paczki.

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij