Informacje

Powrót

Wymiany

Zamówiłeś nieodpowiedni produkt? Wybrałeś niewłaściwy rozmiar? Wymień produkt!

1. Przygotowywanie wymiany
Sprawdź czy produkt na jaki chcesz chcesz dokonać wymiany jest dostępny w naszym sklepie, następnie złóż na niego zamówienie zaznaczając „Wymiana” w sposobie dostawy. W ten sposób zarezerwujesz go jednocześnie wskazując co chcesz otrzymać po wymianie.
Przygotuj również formularz wymiany znajdujący się pod linkiem: FORMULARZ WYMIANY
Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza prosimy napisać CZYTELNIE na czystej kartce wymagane informacje sugerując się formularzem.
Warunkiem do wymiany jest również dowód zakupu (paragon lub faktura), który jest dołączany do każdego produktu.


2. Kompletowanie paczki
Zwracane produkty muszą być nowe i nieużywane , zadbaj również o to aby produkt wrócił do nas w jak najlepszym stanie, szczególną uwagę prosimy zwrócić odsyłając produkty, które mogą łatwo ulec uszkodzeniu np. czapki czy akcesoria.
W przypadku obuwia prosimy nie obklejać oryginalnego opakowania butów taśmą klejącą - karton z obuwiem należy włożyć do innego pudełka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego kartonu wykorzystaj nasze opakowanie.
Oryginalne folie oraz metki nie są wymagane ale będziemy bardzo wdzięczni, jeśli produkt zostanie odesłany wraz z nimi.

3. Wysyłka
Upewnij się, że spełniłeś poprzednie wymogi i w paczce znajduje się formularz, dowód zakupu, produkty na wymianę oraz 10 zł (koszt ponownej wysyłki towaru). Następnie wyślij paczkę na adres naszej siedziby:
New Media s.c.
ul. Żmigrodzka 249B
51-129 Wrocław
Zadbaj o swoją przesyłkę! W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych towarów zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich lub nadawanie paczek z potwierdzeniem nadania.
Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem, odesłanych do paczkomatów oraz produktów dostarczonych osobiście.

4. Wymiana
Po otrzymaniu paczki produkty z wymiany wysyłane są w możliwie najszybszym czasie, ale nie później niż do 14 dni .
Jeśli produkty wymieniane różnią się ceną dopłatę należy włożyć do paczki + 10 złotych (koszt ponownej wysyłki towaru), z kolei nadpłatę zwrócimy w paczce zwrotnej. Jeśli obawiasz się dołączyć pieniądze do paczki prosimy wykonać przelew na nasze konto w tytule przelewu wpisując numer zamówienia ze statusem „Wymiana”. Uwaga! Koszt wymiany dla przesyłek wysyłanych za granicę wynosi 50zł

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij