Blog

Powrót

SSG. Nowości w sklepie.

29.05.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
SSG. Nowości w sklepie.

Ubrania z hip-hopowych teledysków w jednym miejscu. Ulice są w nas! Poczuj uliczny klimat płynący z najnowszych kolekcji od Smoke Story Group. Sprawdzaj szeroki wybór męskich koszulek i szortów na lato oraz modnych joggerów i spodni jeansowych w całych wachlarzu krojów od Slim Fit po rapowe Baggy!

 

Sprawdź nowości od SSG

 

Odzież SSG idealnie wtapia się w miejski klimat. Proste, surowe wzory przeplatają się z modnymi dodatkami najnowszych ulicznych trendów. Jednak Smoke Story Group to nie tylko ubrania. Marka SSG zagłębia się w środowisko hip-hopowej kultury nawiązując współpracę z artystami takimi jak Małach/Rufuz czy Polska Wersja oraz wspiera muzykę hip-hop, dlatego ich ubrania możemy zobaczyć w wielu rapowych teledyskach.

Zupełną nowością w tym sezonie jest wprowadzenie do oferty damskiej kolekcji ubrań z logo SSG. Kolorowy styl ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców wśród Pań.

Najnowsza kolekcja Smoke Story Group oddaje klimat szarych blokowisk. Wzory w większości są oparte o rozpoznawalny logotyp SSG, co stanowi tak bardzo pożądany dziś minimalizm.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij