Blog

Wielopaki koszulek męskich. Idealny wybór na lato

Zestawy męskich koszulek są popularnym sposobem na udane zakupy. Sprzedawane w wielopakach t-shirty i koszulki z długim rękawem to także większy wybór za niższą cenę. Jak zyskać swobodę przy codziennym ubiorze? Rozpocznij swoje poszukiwania i zapoznaj się z naszą ofertą koszulek w pakietach.

Czytaj więcej

Jak nosić spodnie bojówki męskie?

Spodnie bojówki męskie wkomponowały się do codziennego outfitu poprzez swoją funkcjonalność i dopasowanie do każdych warunków. Wyjście na miasto czy jogging w parku nie wykluczają ich z powodu dużej różnorodności krojów i użytych materiałów. Podpowiadamy jak nosić spodnie bojówki męskie każdego dnia, bez wtopy.

Czytaj więcej

Najnowszy loobkook Carhartt WIP od UrbanCity na sezon 2022

Ekipa UrbanCity przy współpracy z modelem Timem przygotowała lookbook wypełniony nowościami z wiosennej kolekcji amerykańskiej marki Carhartt WIP. Sprawdź rezultat fotorelacji w scenerii popularnej gdańskiej 100czni, w której surowy klimat udzielił się linii odzieży jednej najpopularniejszych marek premium streetwear.

Czytaj więcej

Jak nosić nerkę? Sprawdź najmodniejsze sposoby!

Uwielbiana w latach 90., uniwersalna i funkcjonalna – nerka po latach zapomnienia w końcu powraca do łask! Klasycznie na biodrach? A może przewieszona przez ramię? Sprawdź, jak modnie nosić nerkę i w jaki sposób zestawić ją z każdą, nawet elegancką stylizacją!

Czytaj więcej

Lookbook MyStars Wild Festival. T-Shirty świecące w ciemności

MyStars to dobrze rozwijający się Polski brand bazujący w głównej mierze na t-shirtach z nadrukami dopasowanymi do aktualnych trendów. Popularne hasła, modne motywy, oryginalne wzory - to wszystko znajdziesz na ich produktach. Marka prezentuje swoją najnowszą odzież poprzez lookbook stworzony przy współpracy z modelem Timem. Elementy designu Gdańskiej 100czni w połączeniu ze świeżymi wzorami koszulek idealnie przedstawiają charakter tej kolekcji. Dobrej jakości wykonanie, wysokogatunkowa bawełna, nadruki fluo i dżety, to wszystko możesz znaleźć w ciuchach od tej marki.

Czytaj więcej

Styl streetwear – czym się wyróżnia i jak go nosić?

Niepokorny styl streetwear wymyka się wszystkim schematom, wytacza własne ścieżki i kreuje zupełnie nowe trendy, królujące w miejskiej dżungli. W czym dokładnie tkwi jego fenomen? Jakie elementy są dla niego charakterystyczne i dlaczego od lat nie traci na popularności? Odpowiadamy.

Czytaj więcej

Poznaj eko działania Iriedaily, które są fair wobec całego świata

Moda na ekologiczne ubrania to obecnie jeden z najpopularniejszych współczesnych trendów. Często zdarza się, że firmy wykorzystują eko ubrania wyłącznie do zwiększenia sprzedaży, nie dostosowując produkcji do standardów zrównoważonego rozwoju. Iriedaily nie stosuje takich chwytów marketingowych. Poznaj wszystkie działania firmy, o których mówimy z dumą przedstawiając ofertę tej niemieckiej streetwearowej marki.

Czytaj więcej