Blog

Limitowana kolekcja Wrapster i UrbanCity.

Otwieramy dla Was limitowaną kapsułę odzieży, która jest efektem współpracy Wrapster i UrbanCity. Miejski design, uliczna moda i szybkie samochody. Kolaboracja Wrapster x UrbanCity to linia ubrań, która łączy fanów najlepszego car-wrappingu i mody streetwear.

Czytaj więcej

Kody rabatowe w UrbanCity. Jak z nich korzystać?

Promocje, w których klienci otrzymują kod rabatowy ze zniżką to jeden z ulubionych sposobów oszczędzania na zakupach w UrbanCity. Masz problem z wpisaniem kodu, który otrzymałeś? Sprawdź jakie to proste!

Czytaj więcej

Modne materiały. Z czego uszyte są spodnie?

Długie spodnie, czyli nieodłączna część codziennego ubioru mogą być uszyte z różnych materiałów. Każda z tkanin ma swoje atuty, które sprawiają, że wybieramy swój ulubiony model męskich spodni. Wygoda, codzienne potrzeby i aktualne trendy mody to kryteria, dzięki którym wybór spodni jest tak ogromny.

Czytaj więcej

Skarpetkowe szaleństwo w UrbanCity

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że bielizna będzie odgrywać aż tak ważną rolę w modzie. Skarpetki, bo o nich konkretnie mowa, wyznaczają dziś styl, a ich wybór jest równie ważny jak pasujące do nich sneakersy i koszulka. Powstają kolejne marki i kolejne wzory a nam przybywa wyboru. Szał na kolorowe skarpetki trwa.

Czytaj więcej

Marcin Głowacki na pokazach w Warszawie i Świdnicy

Marcin Głowacki - stunter wspierany przez UrbanCity po przerwie spowodowanej pandemią znów dał pokaz swoich umiejętności. Jego popisy kaskadarskie na motocyklu można było zobaczyć przy okazji MotoSerca w Świdnicy i na Pokazach w Warszawie. Sprawdźcie fotorelację z tych wydarzeń.

Czytaj więcej

Nowa licencja na ubrania. My Hero Academia w UrbanCity.

Kolejne licencjonowane produkty w UrbanCity. Tym razem na ubraniach prezentujemy uniwersum Boku no Hero Academia. Poczuj moc Akademii Bohaterów w streetwearowym wydaniu.

Czytaj więcej

Kolekcja Społem x UrbanCity.

Prawdziwie polska kolaboracja ubrań w UrbanCity. Sieć sklepów Społem, kojarzy każdy, kto choć raz wybrał się do dużego miasta na zakupy. Neonowe logo to znak rozpoznawczy, z którym wiąże się niesamowita historia pełna przewrotów, trudności i ciągłego rozwoju. Poznaj kolekcję Społem x UrbanCity.

Czytaj więcej