Blog

Powrót

Legendy łączą siły. Wu Tang x Pelle Pelle w UrbanCity.

05.12.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości
Legendy łączą siły. Wu Tang x Pelle Pelle w UrbanCity.

Dwa najbardziej rozpoznawalne symbole ulicznego rapu łączą się. Ekipa Wu Tang Clan i odzieżowa marka Pelle Pelle skrzyżowały swoje logo. Przesiąknięta klimatem real hip-hop współpraca dwóch amerykańskich legend jest dostępna w sklepie UrbanCity.pl !

Kolekcja przesiąknięta historią rapu.

Wu Tang Clan to znana na całym świecie ekipa z East West reprezentująca styl hardcore rapu. Początki istnienia składu, w którym przez lata występowali między innymi RZA, Method Man, Raekwon to rok 1993, kiedy to z albumem Enter The Wu-Tang grupa stworzyła podstawy gatunku. Wu Tang Clan od lat jest inspiracją do tworzenia muzyki.

Pelle Pelle jest amerykańską marką odzieżową stworzoną w 1978 roku. Zakorzeniony w hip-hopie producent wysokiej jakości odzieży, który znany jest z tego, że od początku istnienia tworzy kolekcje związane z rapem. W ofercie stale pojawiają się w kulturze spodnie baggy oraz luźne ubrania związane z gatunkiem muzyki.

Dwa symbole rapu w jednej kolekcji. Limitowany drop w kolaboracji dwóch marek Pelle Pelle i Wu Tang to ubrania, które tworzą nową historię dwóch legend. Męskie bluzy, t-shirty i spodnie dresowe z charakterystycznym nietoperzem od Wu i wtopione w niego logo od Pelle Pelle stanowią idealne połączenie, które doceni każdy fan ulicznej muzyki i mody. Całą kolekcję uzupełniają akcesoria: czapki i szaliki.

 

W sklepie UrbanCity.pl dostępna jest też regularna kolekcja Wu Wear. Oryginalne ubrania marki Merchcode z logo Wu Tang Clan są dostępne w Polsce dzięki udzieleniu oficjalnej licencji udzielonej przez Wu Wear.

Sprawdź limitowaną kolekcję Pelle Pelle x Wu Tang Clan w sklepie UrbanCity.pl. Połączenie dwóch legendarnych symboli - nietoperza od Wu i logo Pelle Pelle tworzy unikalny drop, który doceni każdy miłośnik ulicznego rapu i najlepszej hip-hopowej odzieży. Wszystkie modele są dostępne w ograniczonej ilości. Całość kolekcji uzupełniają dodatki, takie jak czapki i szaliki.

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij