Blog

Powrót

Quickstrike Iriedaily z okazji 25. lecia istnienia.

11.12.2018 | Opublikowane w kategorii Nowości

Niemiecki producent ubrań istnieje już 25 lat. Z tej okazji marka Iriedaily postanowiła zrobić mały back to the roots przedstawiając bogatą historię marki zapisaną na kartach mody streetwear. Sprawdź wyjątkową kolekcję w UrbanCity.pl z tej okazji.

Bluza Iriedaily 25-lecie Bluza crewneck Iriedaily z motywem Gyph
 

Historia brandu z szablą i piórem.

Marka Iriedaily to niemiecki twórca odzieży ulicznej, który pierwsze ubrania pokazał światu w 1994 roku. Odzież jest produkowana przez WARD Productions specjalizującą się w sitodruku. Iriedaily stawia na stały efektywny rozwój, dzięki czemu przez lata udało się jej przezwyciężyć nie jeden kryzys na rynku, dba także o przynależność do brandu zarówno pracowników firmy jak i społeczność fanów. Od 2016 roku marka uczestniczy w Fair Way Fundation (FWF) mającej na celu poprawę warunków pracy w przemyśle odzieżowym. Mający swoją siedzibę w Berlinie brand z charakterystycznym logo skrzyżowanej szabli i pióra znany jest z wysokiej jakości produktów, a w szczególności funkcjonalnych kurtek na jesień i zimę oraz najnowszych trendów ze świata mody które towarzyszą każdej najnowszej kolekcji. Iriedaily to nie tylko producent odzieży, ale też aktywnie wspierający ekipy riderów bmx i deskorolki, artystów graffiti oraz koncerty muzyczne aktywny uczestnik kultury hip-hopowej i środowiska skate.

Quickstrike Iriedaily z okazji 25. lecia istnienia.

Stay Different. Marka inna niż wszystkie.

 

Wszechobecne logo na bluzach i t-shirtach Iriedaily odzwierciedla tożsamość firmy i pozwala zapamiętać symbol, który kojarzony jest z jakością. Pióro umieszczone nad mieczem oznacza, że słowo jest potężniejsze od broni. Kreatywność nad populizmem. Dziś marka Iriedaily z dumą spogląda wstecz na prawie 25 lat historii. Wypuszczając minikolekcję świętuje swoją długą obecność na rynku mody ulicznej.

 

Damska i męska jubileuszowa kolekcja składa się z kilku kultowych modeli bluz z kapturem, t-shirtów i oczywiście kurtek - kangurki i sportowego ortalionu. Dzięki tej wyjątkowej porcji ubrań od berlińskiego producenta mamy szanse poznać pierwsze logo Glyth, z którym dorastała marka Iriedaily.

 

Poznaj DNA marki Iriedaily. Kolekcja z okazji 25-lecia istnienia marki dostępna jest w naszym sklepie w ograniczonych ilościach.

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij