Blog

Powrót

Nowa dostawa Mass Denim. Klasyka, kolory i kamuflaż.

19.03.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

W najnowszej dostawie Mass Denim znajdziesz znane i lubiane klasyczne wzory, jak zawsze niezawodny na ulicach styl camo i oczywiście inspirację najnowszymi trendami na ten sezon!

Bluza Fioletowa Mass Denim 2019Bluza z maską Mass DNM z nowej kolekcji

Co nowego w kolekcji Mass Denim Wiosna 2019?

Żywe kolory pojawiają się w świecie streetwear co raz częściej. Nie przeszło to niezauważenie wobec nowych projektów na wiosnę od Mass Denim. Fioletowa hoodie z lurem oraz miętowe nadruki na t-shirtach uzupełniają uliczną kolekcję polskiego producenta, który może się poszczycić ponad dwudziestoletnią historią. Podkreślenie charakteru linii odzieżowej za pomocą pastelowych kolorów daje poczucie świeżego podejścia do miejskiej mody. Nawet barwy moro na bluzie z maską z nowej kolekcji także przesiąkają fioletem i czerwienią wprowadzając jeszcze więcej zamieszania.

W najnowszej kolekcji Mass Denim nie mogło też zabraknąć męskich spodni, z których znana jest polska marka. Wytrzymałe jeansy pojawiają się zarówno w nowoczesnym kroju jogger jak i old schoolowym baggy dla tych, którzy wybierają surowy miejski styl nie zapominając o korzeniach firmy, która od zawsze wspiera muzykę hip-hop. Pierwszy lookbook na rok 2019 promuje zresztą sam Hades - ikona warszawskiego rapu, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Denim i sportowe spodnie dresowe oferują luz i najlepsze materiały, dzięki którym marka przez lata wyrobiła sobie renomę i stała się symbolem polskiego streetwearu.

Hades Lookbook Mass Denim

Nie da się nie zauważyć wpływu wojskowego trendu, od lat utrzymującego się na topie ulicznych ubrań. Motyw moro jest nie tylko wiecznie modny, ale też uniwersalny, dlatego łatwo jest dobrać outfit z motywem camouflage na kurtkach, bluzach i koszulkach od Mass Denim. Detale i nadruki na odzieży jak zwykle dopracowane są z najwyższą starannością.

Sprawdź kolekcję Mass Denim SPRING 2019!

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij