Blog

Powrót

Orientalny klimat nowej kolekcji MyStars

30.07.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Kraj kwitnącej wiśni to bogactwo kulturowe, które ma wiele wyjątkowych, egzotycznych symboli. Japońska sztuka owiana licznymi legendami to niezwykłe źródło inspiracji. W naszym najnowszym lookbooku MyStars chcemy Wam pokazać jak Kraina Wschodzącego Słońca przenika do ulicznej mody i tworzy najnowsze trendy, które będą rządzić w najbliższym czasie.

Bluza MyStars Róże

Japonia bez wątpienia kojarzy nam się z barwnym krajobrazem, sztukami walki i zdrowym jedzeniem pełnym owoców morza. Orientalne symbole Japonii, takie jak drzewo ozdobnej wiśni Sakura, doskonałe w samoobronie karate i ju-jitsu, sztuka składania papieru Origami i wreszcie niezwykle smaczne potrawy z odrobiną sojowego sosu: sushi i ramen zna każdy z nas i docenia ich doskonałość. Zafascynowanie kulturą Kraju Kwitnącej Wiśni sprawia, że chcemy być bliżej tego kraju oraz spróbować tego, co daje nam bogactwo Japonii.

Japonia i jej symbole pojawiają się też w świecie mody. Streetwear nazywany też uliczną modą z łatwością nawiązuje do wspólnego mianownika jakim są gigantyczna japońska metropolia - Tokio, i pełen egzotycznych smaków street food.

Kolekcja MyStars z japońskimi symbolami w UrbanCity.

Nasz świeży lookbook MyStars w UrbanCity został oparty na symbolice japońskiej kultury. T-shirty z nadrukami w orientalnym klimacie pojawiają się w najnowszych kolekcjach ulicznej mody i ożywiają trendy, które panują na streetwearowej scenie. Na koszulkach z krótkim rękawem od MyStars odnajdziesz dobrze znane Ci symbole japońskiego smoka Ryu, grafiki z Shoyu - sojowym sosem - ulubionym dodatkiem do dań jak i prawdziwie orientalną ucztę z sushi i ramen w roli głównej, którymi producent w całości zadrukował materiał w jednym z topowych modeli z nowej kolekcji.

 Nadruki z japońskimi znakami na koszulkach od MyStars to kolejna udana kolekcja polskiej marki. Po sukcesie linii Fast Food inspiracje zawędrowały na Daleki Wschód. Dzięki ubraniom MyStars możesz poszerzyć wiedzę, zainspirować swój styl oraz poznać lepiej sztukę i kulturę Japonii. Obrazy Hokusai Katsushika w interpretacji brandu wyglądają świetnie na grafikach koszulek, a Tsuru, czyli symbol długowieczności według japońskiej kultury zen jest posłańcem „Dobrej Nowiny".

Czarna koszulka z obrazem HokusaiCzarny t-shirt ze smokiem Ryu od MyStars

Zalety odzieży MyStars to odpowiednia jakość i ich niska cena. Wzory na ubraniach są mocno przemyślane i poruszają aktualne tematy zarówno te świata mody jak i ogólnie pojętej kultury. Na przestrzeni lat można zauważyć, że przy tworzeniu kolekcji MyStars jedyną granicę stanowiła wyobraźnia, która jeszcze nie raz zaskoczy fanów ulicznej mody nowościami. Ubrania od MyStars są dostępne tylko w sklepie UrbanCity.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij