Blog

Powrót

Powrót do szkoły. Skarpety gratis do każdego zamówienia.

16.08.2019 | Opublikowane w kategorii Promocje

Szkolna wyprawka to nie tylko plecak i książki. Wiemy, że przed początkiem roku szukacie w naszym sklepie joggerów czy koszulek z krótkim rękawem. Do każdego zamówienia, złożonego od 16 sierpnia dorzucimy Wam kolorowe skarpetki. Czas zacząć akcję Back To School w UrbanCity.

Kiedy rozpoczęcie roku szkolnego i jak się do niego przygotować?

2. Września to dzień, który rozpoczyna rok szkolny 2019/2020. W UrbanCity znajdziesz ogromny wybór ubrań i dodatków, które ułatwią Ci powrót do szkoły. Dodaliśmy mnóstwo nowości do kategorii Plecaki. A tam między innymi pojemne plecaki od Dakine i Fila oraz klasyczne z logo Diamante Wear. Dobierzesz do nich też piórnik, żeby zorganizować swój szkolny bagaż. Na koniec nie zapomnij o niezbędnych modnych gadżetach: powerbanku i pamięci flash od Tribe z licencjonowanymi motywami i postaciami Star Wars, DC Comics i Marvel.

Promocja Back To School

Ale jak już wspominaliśmy plecak to nie wszystko, co może się okazać niezbędne. Jeżeli szukasz kilku koszulek w okazyjnej cenie zaryzykuj i zamów Blind Box 5 koszulek za 179 zł. Promocyjny zestaw Blind Box od UrbanCity ze skarpetami to idealny pakiet, żeby uzupełnić zapas bielizny. 10 par kosztuje tylko 49 PLN! Poza tym w ofercie UrbanCity czekają na Ciebie jak zwykle nowości z najnowszych kolekcji streetwearowych marek. Skompletuj swoje zamówienie a my dorzucimy do niego gratis kolorowe skarpety. Promocja trwa od 16 sierpnia do wyczerpania zapasów.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij