Blog

Powrót

Joker autorstwa @dinocomics4ever na koszulce MyStars.

28.10.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości

Kolaboracja MyStars i ilustratora Dinesha van den Berga to grafika na koszulce sławnej i niezwykle barwnej postaci z komiksów. Joker, czyli Arthur Fleck w wyobrażeniu @dinocomics4ever (Instagram) trafiła na t-shirty MyStars i kupisz ją tylko w UrbanCity!

Kolaboracja MyStars i Dinesh van den Berg w UrbanCity.

Dinesh van den Berg to animator i ilustrator z Holandii, który swoje prace prezentuje często na swoim Instagramie jako @dinocomics4ever . Komiksy i kreskówki stanowią główną inspirację przy tworzeniu grafik. Jak sam mówi: to część życia już od jego najmłodszych lat.

dinocomics4ever logo

Obecnie Dinocomics4ever skupia się na tworzeniu swojego własnego komiksu Drakan. Jego pierwszy rozdział został już wyprzedany.

MyStars to polska marka, która istnieje już od prawie 10 lat. Kolejne kolekcje marki pokazują dynamiczny rozwój brandu w świecie mody streetwear. T-shirty i bluzy MyStars poruszają aktualne tematy i trendy ulicznej mody. Kolekcje Fast Food i Orient są bardzo popularne a grafiki na koszulkach są dopracowana i mogą konkurować z zagranicznymi producentami. Kolejnym ważnym projektem jest nawiązanie współpracy z holenderskim ilustratorem. Efekt to koszulka z grafiką popularnego Jokera, który ostatnio zadebiutował również w kinie jako tytułowy bohater filmu. Motywacją do stworzenia tej ilustracji jest barwna historia Arthura Flecka, który pod wpływem choroby i nieprzychylnych wydarzeń staje się czarnym charakterem komiksu, z którym walczy Batman.

Limitowaną edycję koszulek MyStars kupisz tylko w sklepie UrbanCity.

Wkrótce pojawi się więcej wzorów utalentowanego holenderskiego artysty. Sprawdzajcie nowości!

Czarna Koszulka Joker MyStarsBiały t-shirt Joker MyStars 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij