Blog

Powrót

Podkręcamy jakość. Wysyłka zamówień w UrbanCity w 24h!

31.10.2019 | Opublikowane w kategorii Inne Nowości
Podkręcamy jakość. Wysyłka zamówień w UrbanCity w 24h!

Staramy się, żeby Wasze zakupy w UrbanCity kojarzyły się też z profesjonalną obsługą, a wymarzone ubrania jak najszybciej trafiały w Wasze ręce. W związku z tym poprawiliśmy jakość obsługi zamówień i wysyłamy wszystkie zamówienia w ciągu 24h od ich złożenia!

Szybka wysyłka towaru w UrbanCity.

24 godziny – tyle dajemy sobie na obsługę złożonych w dni robocze zamówień. Oznacza to, że wszystkie zamówienia złożone poprzedniego dnia roboczego trafiają do naszych kurierów najpóźniej następnego dnia od poniedziałku do piątku. Weekendowe zamówienia są także realizowane chronologicznie i wysyłane w poniedziałek. Dotyczy to wszystkich zamówień opłaconych i za pobraniem.

Zdajemy sobie sprawę, że jako największy sklep w branży musimy sprostać wymaganiom klienta, dlatego zamówienia złożone do 12 tej wysyłamy tego samego dnia!

W UrbanCity obowiązuje DARMOWA WYSYŁKĄ od kwoty 150 zł. W ofercie znajdziesz ogromny asortyment damskiej i męskiej markowej i licencyjnej odzieży w rozmiarach od XXS aż do 6XL. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź jak szybko sobie radzimy z zamówieniami i złóż zamówienie w UrbanCity.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij