Blog

Powrót

Playstation świętuje 25 urodziny. Kolaboracja z Hype.

12.12.2019 | Opublikowane w kategorii Nowości
Playstation świętuje 25 urodziny. Kolaboracja z Hype.

Raj dla miłośników gier wideo i fanów marki Hype! Kolaboracja z okazji 25 lecia istnienia konsoli PS jest dostępna w UrbanCity. Limitowany drop ubrań w kolorystyce kultowego sprzętu dla graczy od Sony kupisz online pod marką Hype.

25 lat konsoli Sony PlayStation.

W całej historii gier wideo Playstation to dość młoda marka. Premiera pierwszej konsoli PlayStation odbyła się 3 grudnia 1994 roku. Stawiając na rozwój grafiki 3D odmieniła świat gier wideo, wprowadzając nowy wymiar rozrywki. Pierwsza generacja, tzw. „szaraka" sprzedała się w ilości ponad 100 mln egzemplarzy! Od tego czasu zdobywająca serca graczy konsola PSX i jej kolejne generacje miały istotny wpływ nie tylko na rynek ale też na kulturę, w tym świat mody. Tym samym z okazji 25-lecia istnienia marki pojawiła się streetwearowa kolaboracja z logo PlayStation na koszulkach od marki Hype.

Kolaboracja Hype x Playstation.

Zarówno grafiki jak i kolorystyka z kolekcji Hype x Playstation należą do tych, które znamy ze świata gier wideo. W kolekcji Hype znajdziesz między innymi koszulki i bluzy z kapturem z logo PlayStation, spodnie dresowe z motywami Sony PlayStation i kosmiczny t-shirt zadrukowany symbolami z Dualshocka , a wszystko to w hołdzie dla najpopularniejszej serii konsoli do gier. Brytyjska uliczna marka Hype, która jest znana z wielu kolaboracji, między innymi z Walt Disney, Coca-Cola czy Star Wars, tym razem postanowiła uczcić 25 lat Sony PlayStation. Ubrania Hype i najnowsze kolekcje znajdziesz w UrbanCity.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij