Blog

Powrót

Maski streetwearowe na twarz w UrbanCity.

09.04.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości
Maski streetwearowe na twarz w UrbanCity.

Moda na streetwearowe maseczki w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Swoje produkty zakrywające usta promują marki takie jak Supreme czy Off White. Inspirowani światowymi brandami miejskiej mody kolejni producenci stawiają na ten dodatek. Od teraz maski streetwearowe możesz kupić też w UrbanCity.

Modny dodatek i ochrona.

Wirusy, smog i wszechobecny kurz dociera do nas za każdym razem kiedy wychodzimy w miasto. Wystarczy spojrzeć na mieszkańców wielomilionowej stolicy Japonii - Tokyo, żeby docenić jak kluczową rolę pełnią maski na twarz, które chronią ich codziennie przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz oczywistych zastosowań ten trend rozprzestrzenił się na przestrzeni lat w modzie, szczególnie tej ulicznej.

Obecnie możemy spotkać maski w ogromnej ilości wzorów. Maski chroniące twarz stały się popularne wszędzie, szczególnie pośród młodych ludzi. Niektórzy noszą je ze względu na ochronę przed mrozem, szkodliwymi czynnikami na zewnątrz, żeby odizolować się od innych, a większość dodaje je też chętnie do swojego outfitu bo zwyczajnie wygląda on wtedy oryginalniej.

Jak nosić streetwearowe maski?

Maski streetwearowe to gadżet dla niej i dla niego. Jest unisexowy i ma uniwersalny rozmiar. Może być noszony przez mężczyzn i kobiety. W większości maseczki mocuje się za pomocą elastycznych gumek, dzięki czemu dobrze przylega do twarzy i lepiej osłania. Zakładanie maski nie jest trudne. Oczywiście inaczej powinniśmy się obchodzić z maską, która ma za zadanie ochronić naszą twarz przed wirusami. Należy wtedy zdezynfekować dłonie a następnie założyć ją ostrożnie nie dotykając wewnętrznej warstwy, która powinna pozostać jałowa. Takie środki zapobiegawcze warto stosować w każdym przypadku, również przy zakładaniu zwykłych maseczek ze względu na higienę.

Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu masek streetwaerowych:

  1. Upewnij się, że zakładasz czystą, wypraną maseczkę.
  2. Ostrożnie zakładaj maskę na twarz, nie dotykając wewnętrznej warstwy.
  3. Dbaj o higienę przy każdorazowym zakładaniu i ściąganiu maski.
  4. Używaj tylko swojej maski i nie pożyczaj jej innym.

Maski wykonane z dzianiny bawełnianej można wyprać w temperaturze 60 stopni. Takie działanie ma właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze. Jeszcze lepszą ochronę zapewni dodatkowe wyprasowanie wewnętrznej strony maseczki żelazkiem o temperaturze do 200 stopni. 

W ofercie UrbanCity znajdziesz maski streetwearowe MyStars, które dobierzesz w każdy dzień do reszty outfitu. Stawiamy na duży wybór wzorów i najlepszej jakości nadruki, po to, żeby maseczka służyła Ci przez długi czas. Bawełniane maski na usta i nos możesz prać w wysokiej temperaturze i używać ich także jako ochrony przed wirusami, natomiast maski z grafikami wykonanymi w technice sublimacji, które idealnie oddają kolory należy traktować delikatniej ze względu na ryzyko utraty jakości nadruku. Czarne maski streetwearowe pasują niemal do każdego stroju od sportowego po codzienny natomiast maseczki z kolorowymi wzorami to sposób na wyrażenie siebie i jeszcze większą oryginalność na ulicy.

Poza tradycyjnymi maskami ochronnymi i streetwearowymi w naszym sklepie online znajdziesz też bluzy z wszytą maską. Kolekcja bluz z kapturem od UrbanCity to połączenie maski i kangurki, dopasowanych kolorystycznie z uwzględnieniem tego co na topie. Wybierz dla siebie najlepszy wariant. Zakrywaj twarz. Korzystaj z najnowszych trendów mody ulicznej, które znajdziesz w UrbanCity.

Sprawdź co oferujemy w temacie streetwearowych masek:

Oferta masek streetwearowych, którą znajdziesz w UrbanCity ma na celu szerzenie najnowszych trendów ulicznej mody, który na pewno zauważasz będąc jej fanem. Nie jest związana z obecną sytuacją epidemiczną. Jeżeli chcesz skutecznie walczyć z koronawirusem stawiaj na maski bawełniane w naszej ofercie, które możesz wyprać w wysokiej temperaturze lub kupuj profesjonalne maski antywirusowe sprzedawane w aptekach.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij