Blog

Powrót

Zostań W Domu w ubraniach Kush

17.04.2020 | Opublikowane w kategorii Nowości
Zostań W Domu w ubraniach Kush

Marka Kush idealnie wpasowuje się w buntowniczy styl życia. Wyrazistość i prosty przekaz do świata, to jest idealne połączenie dla ludzi z Zielonego Królestwa. Nowa kolekcja aż ocieka topowymi wzorami, wręcz unosi się z niej gęsty i słodki dym nowości.

Jak w prawdziwym i dobrym cofee shopie Kush zaoferuje Wam duży wachlarz możliwości, od skarpet w liście Cannabis (a jak wiemy nic nie fituje z naszym domowym klapkiem tak jak dobra skarpeta), po joggery, t-shirty, a kończąc na najnowszej i śweżutkiej kangurce 4:20 Contrast. To wszystko i tak jest kroplą w morzu oferty od Kush.

Wygodne bluzy i dresy Kush na domowy chillout.

W czasie pandemii marka Kush wydaje się wręcz skrojona na ten okres. Idealnie wpasowuje się w obraz hasła Zostań W Domu i totalnego chillu. Lodówka blisko, dostęp do jedzenia 24h - nic tylko poddać się temu błogostanowi. Godziny i daty tracą na znaczeniu. Nawet mityczna godzina 4:20, wydaję się ,że może trwać całą dobę. W tych trudny chwilach, gdzie nawet balkon wydaję się oazą, nowe bluzy z kapturem od marki Kush w modnych kolorach ogrzeją was gdy będziecie raczyć się świeżym powietrzem w swych płucach. Kush to również bogactwo dodatków, które jak wiemy mają kluczowe znaczenie w modzie, czekają tu na Was skarpetki Kush we wzory Cannabis, bądź w magiczną godzinę 4:20, czyli to co prawdziwy palacz lubi najbardziej.

Odzieżowe memy. Odzież Kush w czasach pandemii.

Marka Kush w memach? Otóż tak. Odrobina dystansu w czasach epidemii przyda się nam wszystkim. Jak wiemy „mem" ma moc. Przedstawienie rzeczywistości,tym bardziej w okresie epidemii, w krzywym zwierciadle przyda się każdemu. Kush idzie Wam naprzeciw. Pośmiejmy się trochę wszyscy. Pograjmy w pokera o papier toaletowy, zmierzajmy komunikacją miejską w nieznaną podróż pod prysznicem. Kreatywność - tym wyróżnia się marka i najnowsza sesja miejskiej odzieży Kush. Obudźmy to w sobie. Załóżmy ubrania 4:20. Możemy poświecić trochę w ciemności, na plecach mieć topowe rozpisanie topowych specyfików, albo założyć po prostu t-shirt marki Kush ozdobiony wyjątkowym patternem. Z nową kolekcją Kush nie ma granic. Poczuj na sobie doskonały materiał ciuchów tej marki, załóż słuchawki, otwórz chipsy i Zostań W Domu na pełnym chillu z przymrużeniem oka razem z marką Kush ;)

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij