Blog

Powrót

Kolekcja #zostajewdomu MyStars. Pomoc dla medyków.

24.04.2020 | Opublikowane w kategorii Inne Nowości

UrbanCity nie zapomina kto w takich chwilach, każdego dnia, każdej godziny i każdej minuty walczy o to, żeby nasze życie jak najszybciej wróciło do względnej normalności. Stąd pomysł na wypuszczenie linii odzieżowej pod marką MyStars, z której CAŁY dochód ze sprzedaży zostanie przekazany naszym Bohaterom - medykom.

Pandemia, to słowo jest wymienianie ostatnio w każdym możliwym przypadku i czasie. Nasze codzienne przyzwyczajenia diametralnie się zmieniły, nagle wszystko przestało być takie samo. Każdy z nas jest teraz odpowiedzialny za życie drugiej osoby.

#ZWD i pomagamy w koszulkach MyStars.

Jak mówi główne hasło marki MyStars „MyStars to wszystko co dziś aktualne w świecie streetwear i mediach społecznościowych". Nie są to puste słowa. Można je przedstawić w sposób, że wszystko co jest aktualne, nie jest zarazem przeliczane na pieniądze. Specjalna kolekcja ubrań pod znakiem #ZOSTAJEWDOMU czy też w skrócie #ZWD, jest dedykowana naszym medykom. Każda złotówka przeznaczona przez Was na zakup specjalnej linii t-shirt od marki MyStars idzie dalej w całości dla nich. Daje nam to poczucie solidarności i wspólnoty w tych ciężkich czasach.

T-Shirt MyStars Stay The Fuck HomeBiała koszulka #zwd MyStars

Pomagamy jak możemy. Zamów koszulkę z krótkim rękawem MyStars z dodatkową satysfakcją, że pomagasz. Sobie, rodzinie, znajomym czy też po prostu naszej społeczności. Zakładając ubrania MyStars z kolekcji „Zostaje W Domu" możesz poczuć dumę ze wsparcia naszych lekarzy.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij