Blog

Powrót

Dodajemy skarpety do spodni Grube Lolo.

26.08.2020 | Opublikowane w kategorii Promocje

Kolejna promocja dla naszych klientów i fanów marki Grube Lolo. Do każdego zamówienia, które będzie zawierać spodnie GL dodamy skarpety GRATIS. Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

Joggery Grube Lolo to spodnie uszyte w Polsce. Kolejne modele zdobywają uznanie fanów ulicznego stylu, dlatego cieszymy się, że możemy wspierać polską modę razem z Wami. Chcemy zachęcić do zakupu kolejnych wzorów i uzupełnienie swojej kolekcji joggerów o nowości tego sezonu. Do każdego zamówienia w UrbanCity ze spodniami Grube Lolo w koszyku otrzymacie uniwersalny i przydatny gratis w postaci skarpet sygnowanych logo GL.

Wygodne spodnie jogger to krój, bez którego nie wyobrażamy sobie ulicznej mody. Zwężana nogawka zakończona gumą nadaje im sportowego charakteru. Przy produkcji spodni Grube Lolo bardzo ważną rolę pełni wysokiej jakości materiał. Elastyczny jeans nie krępuje ruchów i sprawdzi się na co dzień. Joggery świetnie eksponują Twoje buty, a minimalnie wystająca przy kostce ulubiona para skarpet dopełnia miejskiej stylówy.

 

Dodajemy skarpety do spodni Grube Lolo.

Promocja w UrbanCity Skarpety Gratis

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij