Blog

Powrót

Pre-order PIH - Kino Nocne

17.11.2014 | Opublikowane w kategorii Muzyka
Pre-order PIH - Kino Nocne

Zamów pre-order

Data wysyłki: 2014-11-21

Premiera najnowszej płyty Piha „Kino Nocne” już 25 listopada 2014!

Zalety pre-orderu:
- dostawa płyty w przeddzień premiery - 24.11.2014,
- do płyty dołączony jest plakat oraz wlepki,
- płyty zakupione w pre-orderze zostaną własnoręcznie podpisane przez Piha.

Nowy album „Kino Nocne” ukaże się pod nakładem PIHSZOU REC.

Znaczący jest już sam tytuł nowego krążka, który wskazuje kierunek inspiracji. Na płycie znajdzie się 15 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchaczy na nocny seans z Pihem.

Fani, którzy cenią artystę za precyzję spostrzeżeń i celność komentarzy, często mocno kontrowersyjnych, nie zawiodą się i tym razem. Jak mówi sam Pih, „płyta odkrywa przed słuchaczem mój wewnętrzny świat. Jest mocnym wyrazem i wynikiem poszukiwań.”

Na płycie, swoimi gościnnymi zwrotkami, artystę wspierają  m. in. Peja, Pezet, Chada, Joka, Buka. To jednak nie całe grono... Artysta nie zdradza wszystkich szczegółów, zapowiadając niespodziankę dla słuchaczy!

Za warstwę muzyczną „Kina Nocnego” odpowiedzialna jest czołówka polskich prodcentów: Marcin Pawbeats Pawłowski, Matheo, BobAir, David Gutjar, NNFOF, Dj Creon, RX, Teka, Czarny Hi-Fi oraz uRban.

Autorami oprawy graficznej płyty są Łukasz Gurugomez Kosy, Winicjusz Bartków, Adam Fedorowicz oraz Dariusz DARODAR Jabłoński.

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij