Blog

Powrót

Dominacja UrbanCity w Zelmer 3x3 Quest!

24.08.2015 | Opublikowane w kategorii Inne

Nasz zespół URBANCITY GDAŃSK został Mistrzem Polski w koszykówce 3x3. W finale nasza drużyna pokonała ekipę Da Burnin Banana 20:8.

W nagrodę zwycięzcy ZELMER 3x3 QUEST pojadą na turniej FIBA 3x3 World Tour Masters w Lozannie, który odbędzie się już w następnym tygodniu i jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów streetball na świecie.

Zwycięski zespół reprezentowali Paweł Pawłowski, Marcin Chudy, Łukasz Muszyński i Michael Hicks.

Marcin Chudy został ponadto zwycięzcą konkursu rzutów za trzy punkty, a Paweł Pawłowski konkurs rzutów wolnych.

MISTRZ POLSKI w koszykówce 3x3!!!!

Posted by UrbanCity.pl 3x3 Gdańsk on Sunday, August 23, 2015

Oficjalnie! Numer na koszulce zobowiązuje. Marcin Chudy najlepszym strzelcem w konkursie rzutów za 3 punkty podczas finałów Zelmer 3x3 Quest w Łodzi. Gratulujemy!

Całe UrbanCity Crew jest dumne z osiągnięcia naszych chłopaków! Gratulujemy!