Blog

Powrót

Nowa kolekcja Prosto Retrospekcja

02.10.2017 | Opublikowane w kategorii Nowości
Nowa kolekcja Prosto Retrospekcja
Wielki powrót klasycznych modeli Prosto na sklepowe półki! Dobrze znane wzory bluz, koszulek, które były widywane w najpopularniejszych polskich rapowych klipach są ponownie dostępne na UrbanCity
 
To prawdziwa retrospekcja - odzieżowa księga, z której wiedzę czerpać mogą najwierniejsi fani klimatu a także młodsi entuzjaści "starej szkoły". Jest to także dowód na ponadczasowość klasycznych wzorów.
 
Kluczem przy wyborze produktów była popularność poszczególnych modeli. Jest wsród nich legendarny Crewneck TJT znany z klipu Hemp Gru "To jest to” czy koszulka KPK z planu WWO  "Każdy ponad każdym". Przez lata swoich twarzy udzielały takie grupy jak WWO, francuska grupa Soundkail czy Wilku z Bilonem tworzący HG a także wielu wielu innych artystów z dumą noszących ubrania tego ulicznego brandu.
 
Tworząc Prosto Retro Capsule oddajemy hołd starej szkole i uruchamiamy uliczny wehikuł czasu. Przenosimy się do okresu hermetycznego środowiska rapowego, do którego wstęp miało niewielu.

Zapraszamy do obejrzenia lookbooka naszego autorstwa.

Zobacz markę Prosto w sklepie.

Fotograf: Daniel Bienias

Model: Paweł Widurski

 

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij