Blog

Powrót

#lookoftheday #12

05.10.2017 | Opublikowane w kategorii Inne
#lookoftheday #12

Zapraszamy do sprawdzenia kolejnego artykułu z serii Look Of The Day, na której zamieściliśmy małą zajawkę nadchodzących jesienno-zimowych kolekcji na naszym sklepie! Gotowi na na nowości w sklepie UrbanCity?

Większość najważniejszych marek ma już za sobą premiery swoich najnowszych modeli. Swój lookbook przedstawiła także marka Elade, której grono wiernych odbiorców sukcesywnie rośnie. Toruński brand kontynuuje tradycje tworzenia prostych, ale zarówno świeżych wzorów. Pomarańczowa bluza, logo marki na froncie, klasyczne bogo wszyte na rękawie i kilka innych "smaczków" tworzą jednolitą spójną całość.

Sportowy styl warto uzupełnić wygodnymi spodniami dresowymi UrbanCity. Czarne Jogger Pants sygnowane marką naszego sklepu teraz możecie dostać w dwóch różnych krojach Regular i Slim. Dzięki temu możecie dopasować swój wybór do własnego stylu i sylwetki!

Buty są elementem garderoby, nad wyborem którego często myślimy najintensywniej. Nic dziwnego - towarzyszą nam na co dzień i nie zmieniamy ich tak często jak codziennego ubioru. Superstar adidas Originals to klasyk często przyrównywany swoją popularnością do Air Force 1. Każda wielka marka ma taką perełkę w swojej historii, którą będzie mogła chwalić się jeszcze latami, a wspomniany model właśnie przeżywa swoją drugą młodość!

 

 

#lookoftheday #12

UrbanCity - Jogger Peel Black rev2

#lookoftheday #12

adidas Originals - Superstar Ftw White Core Black Ftw White

#lookoftheday #12

Elade - Mini Logo Hoody Orange

Komentarze

Copyright © UrbanCity.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serwis używa cookies w zakresie określonym w Polityce prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w przeglądarce.

Zamknij