(12.28.2020)

Słodki prezent z okazji Dnia Dziecka


<p><strong>1. czerwca</strong> na całym świecie świętujemy Dzień Dziecka. Z tej okazji chcielibyśmy obdarować wszystkich klientów naszego sklepu, tych młodszych i starszych, słodkim upominkiem!</p>
<p><strong>Do wszystkich zamówień złożonych 01.06</strong> dorzucamy prawdziwy klasyk i wspomnienie najprzyjemniejszych chwil dzieciństwa, bohatera długich zabaw na podwórkach i trzepakach oraz nieodłącznego kompana młodzieńczych przygód - <strong>LIZAK!</strong> :)</p>,Najnowsze artykuły


Kolekcja Społem x UrbanCity.

Prawdziwie polska kolaboracja ubrań w UrbanCity. Sieć sklepów Społem, kojarzy każdy, kto choć raz wybrał się do dużego miasta na zakupy. Neonowe logo to znak rozpoznawczy, z którym wiąże się niesamowita historia pełna przewrotów, trudności i ciągłego rozwoju. Poznaj kolekcję Społem x UrbanCity.

Czytaj więcej

146 lat tradycji, czyli Lyle & Scott w UrbanCity

Marka Lyle & Scott została założona w 1874 roku przez Williama Lyle'a i Waltera Scott'a. Cieszy się długą i udaną historią przesiąkniętą innowacją oraz jakością wykonania swoich produktów. W ciągu ostatnich 146 lat marka rozwinęła się znacząco - od skromnej fabryki dzianin ze szkockiego miasta Hawick do globalnie rozpoznawalnej brytyjskiej marki z uznaniem wśród mężczyzn na całym świecie.

Czytaj więcej

Promocja! Kolekcjonerski brelok Prosto GRATIS

Nie przegap okazji na zdobycie ekskluzywnego gadżetu. Limitowany brelok Prosto do tej pory był produkowany tylko jeden raz! Dla wszystkich fanów polskiej marki sklep UrbanCity przygotował niespodziankę. Do każdego zamówienia z produktem od Prosto dodajemy teraz GRATIS losowo wybrane, limitowane breloki, które zostały wyprodukowane ponownie przy współpracy z marką Prosto.

Czytaj więcej