Produkty marki Blind Box

Marka Blind Box powstała w 2018 roku z idei umożliwienia zakupów produktów w ciemno w bardzo atrakcyjnej cenie. Promocyjne zestawy i pojedyncze ubrania, które są oferowane w tajemniczych paczkach Blind Box sprawiają, że zwykłe kupowanie ubrań w jednej chwili staje się przy okazji dobrą zabawą.

Czym są produkty znajdujące się pod marką Blind Box?

Produkty sprzedawane pod marką Blind Box to promocyjne zestawy oferowane w bardzo atrakcyjnej cenie. Blind Box może być też pojedynczym wyprzedażowym produktem. Kupując produkty Blind Box nigdy nie wiesz co znajduje się w paczce, którą zamówiłeś. Charakterystyczne dla idei Blind Boxa zakupy w ciemno dostarczają emocji przy otwieraniu paczki, dlatego od lat zyskują na popularności w zakupach internetowych. Oferta Blind Boxów obejmuje niemal cały asortyment, dlatego łatwo znaleźć coś dla siebie, jeżeli tylko jesteśmy skłonni zaryzykować zakupy w ciemno. Najpopularniejsze zestawy Blind Box to pakiety skarpet, koszulek i bluz. Kompletując zestaw stawiamy na to, żeby za każdym razem zakup był opłacalny, bo promocyjne produkty Blind Box to także okazja na oszczędzanie pieniędzy.

Dlaczego tak chętnie kupujemy w ciemno zestawy Blind Box?

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy chcą mieć duży wybór w swojej szafie, ufają ofercie sprawdzonych marek od UrbanCity i poszukują wzorów w atrakcyjnych cenach marka Blind Box wydaje się najlepszym rozwiązaniem, żeby spełnić potrzeby zakupów w ciemno. Zestawy nazywane często Mystery Box czy po prostu Zestawem Niespodzianką stały się bardzo popularne na całym świecie. Co powiesz na chwilę zaskoczenia i odrobinę zdrowego ryzyka w zakupach on-line? Blind Box zapewnia właśnie takie wrażenia! Jeżeli moda to Twoja zajawka nic nie stoi na przeszkodzi, żeby do kolekcji ubrań trafiło kilka dodatkowych koszulek lub bluz od streetwearowych producentów. Chcesz poczuć niepewność i ekscytację przy kolejnych zakupach w UrbanCity? Kupowanie zestawów Blind Box to dobra zabawa!

Jak kupować produkty Blind Box w UrbanCity?

1. Zdecyduj, czy kupujesz pojedynczy produkt Blind Box lub zestaw. W zestawie taniej!
2. Wybierz asortyment, który Cię interesuje pośród dostępnych produktów Blind Box
3. Wybierz rozmiar, który najczęściej nosisz
4. Dokonaj zakupu jak w przypadku każdego innego produktu i daj się zaskoczyć paczką

Blind Box jako pomysł na prezent

Zestawy Blind Box ze skarpetkami i bokserkami to jeden z najbardziej udanych pomysłów na prezent niezależnie od okazji – tak twierdzą nasi klienci! 10 par kolorowych skarpet lub 3 pary bokserek we wzory możesz zapakować i podarować komuś jako modny gift. Okazji do wręczania nigdy mało. Spraw niespodziankę innym lub samemu sobie, bo produkty Blind Box to gwarancja zaskoczenia przy otwieraniu każdej paczki.

Promocyjne Blind Boxy i inne produkty z oferty UrbanCity możesz zamówić kurierem DPD lub do paczkomatu. Sprawdź jak szybko wysyłamy zamówienia. Postaw na zakupy w ciemno i ciesz się modą streetwear, która potrafi zadziwić.

zobacz więcej

Zwiń

Bestsellery

Najczęściej oglądane